• Pi. mar 24th, 2023

Strýko Baltazár zabával deti v Europe

stryko-baltazar-europa-zvolen
Foto: Ján Števonka.

V sychravú sobotu 11.8.2012 sa uskutočnila v rámci podujatí pod názvom Prázdniny v Europe zábavná šou strýka Baltazára a jeho dvoch pomocníkov, okorenená o vystúpenie kúzelníka Marca.

Strýko Baltazár s pomocníkmi sa snažili čo im sily a nápady stačili v rôznych súťažiach. Či už deti hádali, koľkokrát sa objaví slovo hurá v skladbe alebo súťažili vo fúkaní žuvačkových bublín. Medzi jednotlivými súťažami ich zabavil aj kúzelník Marko a deťom sa neraz až zatajil dych. Kúzelník Marco si poradil aj  vtedy, keď mu deti spútali ruky reťazami a jeho najväčšie kúzlo za pomoci asistentky z obecenstva bola premena šatky v podprsenku.

V samom závere sa všetky deti pochytali za plecia a vytvorili imaginárny vláčik a na hudbu sa poprechádzali po časti Europy. Zostrih z vystúpenia si môžete pozrieť na priloženom videu a aj na pár fotografiách.

Video

Fotografie

Na najbližšiu sobotu 18.8.2012 o 14:00 hod. je naplánovaná zábavná šou Pik a Nik – sú výmyselníci všetkými masťami mazaní. Chcete vyhrať nejakú súťaž a nechcete sa pri tom nechať dobehnúť? Chcete sa smiať až Vám budú slzy tiecť? Tak neváhajte a vyskúšajte to s PikNikom. Čaká Vás humor, smiech, zábava a bláznovstvá, ktoré nebudú mať konca kraja.

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma