• Ne. okt 1st, 2023
mladé dievča vo svadobnom na predvádzacom móle
Nevesta. Foto: IMG_1979

Na sobotňajší podvečer si nákupné centrum Europa SC pripravilo veľkolepú akciu v podobe prehliadky najnovších módnych trendov v oblečení pod názvom Jarná módna Show 2013/14.

Akciu zorganizovala modelingová agentúra FashionWorld Management z Banskej Bystrice, ktorá zároveň prišla so svojím tímom modeliek a modelov.

Táto modelingová agentúra je zameraná na celosvetový modeling, zastupuje ženy, mužov a aj víťaza celosvetovej súťaže Model roka – Petra Menkyho.

Dámske aj pánske modely na slávnostné chvíle, bežné nosenie, športové oblečenie, ktoré mali modely a modelky počas tejto akcie na sebe, pochádzali z obchodov nákupného centra Europa SC.

V záverečnom defilé sa konala prehliadka svadobných šiat zo svadobného salónu Natali, ktorý sa nachádza blízko SC Europy.

Módna prehliadka zostrih

Akcia mala aj sprievodný program v priestore nákupného centra a to v podobe líčenia vizážistkou Monikou Rosenbergerovov od Max Factor. Moderátorka akcie ju na prevádzacom móle vyspovedala o  trendoch tejto sezóny, zaujímala sa o praktické rady ohľadom líčenia.

Monika Rosenbergerová 

Fotografie

Záverom treba povedať, že to bolo viac než príjemné spestrenie sobotňajšieho večera. Počas hodinového programu mali možnosť návštevníci pokochať sa nielen pekným oblečením, ale i  peknými modelkami a modelmi.

Článok, foto a video: IMG_1979