• Pi. mar 24th, 2023

Pik a Nik a ich Piknikové menu v Europe Zvolen

pik-a-nik-europa-zvolen
Foto: Ján Števonka.

O tom, akí nezbedníci sú a koľko zábavy sa dá zažiť s podarenou dvojicou Pik a Nik sa bolo možné presvedčiť v sobotu 18.8.2012 v Europa SC Zvolen.

Táto zábavná akcia venovaná deťom cez prázdniny sa uskutočnila v rámci podujatí pod názvom Prázdniny s Europou.

Po Strýkovi Baltazárovi a jeho šou tentokrát zabávala deti dvojica Pik a Nik a celé sa to nieslo v znamení jedla – ako si Pik a Nik urobili piknik.

Všetko sa to začalo ich príchodom. Zvedavými otázkami zahanbili nejedného návštevníka centra a následne potom si na svoj veľký kôš rozprestreli obrus a začala sa zábava.

Každú časť chodu – predjedlo, kávičku, kuriatko, dezert si vždy premenili na súťaž, v ktorej svoju šikovnosť predviedli deťúrence a aby bola ešte väčšia sranda, tak do skákania vo vreci zapojili aj dospelých.

V závere dostali deti ako dezert súťaž, prebojovať sa cez kopec šľahačky na tanieri až ku čokoláde a to len za pomoci úst a veru to bola sranda nevídaná.

Na videu Vám prinášame zostrih toho najzaujímavejšieho, čo bolo možné vidieť a samozrejme aj pár fotografií.

Video 

Pik a Nik

Fotografie

Najbližšie už 25.8.2012 Vás chceme pozvať na 14-stu hodinu opäť do Europy, na akciu pod názvom O zatúlanom klaunovi – Bláznivá klauniáda pre deti aj dospelých. Predstavenie plné gagov, pesničiek, zábavných úloh, súťaží – s dvojicou Lulo a Lili.

Samozrejme je to úplne zadarmo.

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma