• Po. feb 6th, 2023

Stretnutie s hokejovými majstrami a nábor nových členov

stretni-sa-s-hokejovymi-majstrami-zvolen
Jána Laco a Tomáš Tatar. Foto: Ján Števonka.

Pod titulom ,,Stretni sa s hokejovými majstrami a aj ty sa daj na hokej“ sa uskutočnilo v piatkové popoludnie 17.8.2012 so začiatkom o 16:00 hod. v Europe SC Zvolen hudobno-zábavné ale najmä športové podujatie. Okorenené bolo autogramiádou Jána LacaTomáša Tatara, strieborných medailistov z tohtoročných Majstrovstiev sveta.

Pred samotnou autogramiádou si bolo možné v priestoroch nákupného centra pod dohľadom expertov z HDC Banská Bystrica vyskúšať moderné hokejové tréningové metódy pre  deti rôzneho veku.  Strieľalo sa na bránku, predstavili sa zvolenské nádeje pod vedením trénera Macoszeka a mládežnícky hokej obecenstvu predstavil tréner dorastu HKM a asistent pri slovenskej „sedemnástke“ Norbert Javorčík.

Pripravený bol aj sprievodný program – vystúpenie karatistov z karate klubu Uraken, pod vedením trénera Milana Olšiaka.

Karate klub Uraken

Autogramiáda Jána Laca a Tomáša Tatara

Záver akcie patril hudobnej dvojici Bacil & Rakby, ktorá svojou produkciou zabavila a roztancovala hlavne mládež a to bol aj záver samotnej akcie.

Bacil & Rakby

Foto

Na záver ešte upriamime pozornosť na akciu McDonald’s a HKm Zvolen pod názvom Zahraj si s profíkmi a staň sa rytierom Pustého hradu!!!

Akcia sa uskutoční 25.8.2012 od 14. – 18:00 hod. pred už spomínaním stánkom s rýchlym občerstvením. Bude tu plno súťaží a atrakcií.

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma