• Ut. mar 28th, 2023

Zvolenčanky nezopakovali heroický výkon z Prešova

ByIMG_1979

nov 23, 2012 ,
Foto: Ján Števonka.

Sobota 17.11.2012 patrila vo Zvolene okrem basketbalu a volejbalu aj večerným zápasom 11. kola 1. ligy žien medzi ŽHKm Zvolen a Šarišanka Prešov.

Po výhre v minulom 10. kole v Banskej Bystrici 2:4 sa tentokrát hra presunula do Zvolena a domáce ženy sa museli popasovať so súperom iného rangu.

V 4. kole odohrali Zvolenčanky zápas v Prešove, odkiaľ si doniesli víťazstvo 3:gws (2:1, 1:1, 0:1, 0:0) síce po samostatných nájazdoch, ale ich heroický zvrat v zápase s vynútením predĺženia bol jednoducho fenomenálny.

V tomto odvetnom zápase v nových čiernych dresoch sa im lepila smola na korčule a už po prvej tretine prehrávali 0:3. V druhej tretine sa  herne podstatne zlepšili, pričom nielen oni súperkám, ale aj súperky im nadelili len po jednom góle. Poslednú tretinu sa oba tímy navzájom strážili a po bezgólovej tretine skončil nakoniec zápas v prospech Prešovčaniek 1:4 (0:3, 1:1, 0:0).

Tabuľka

Fotografie

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Podobná téma

Najbližšie už túto sobotu pocestujú naše ženy do Popradu, kde odohrajú zápas proti HK Poprad s.r.o. Týmto im držíme palce a veríme v ich víťazstvo.