• Po. jan 30th, 2023

Večer šampiónov s hráčmi klubu ZVOLEN PATRIOTS

vyzva-na-suboj
Výzva na súboj.

Zvolen, 12. apríla 2013 – Piváreň Kalinka, obľúbený podnik vo Zvolene privíta v piatok 12. apríla o 19:00 nielen milovníkov dobrého piva, ale aj športu. Tí budú môcť stráviť príjemný večer v spoločnosti svojho obľúbeného tímu amerického futbalu.

V rámci Večera šampiónov sa predstavia traja zástupcovia tímu Zvolen Patriots, ktorí fanúšikom amerického futbalu aj stálym návštevníkov pubu prezradia viac zo svojho zákulisia. Hosťami tohto výnimočného večera budú tréneri klubu Milan Helej a Michal Marko a predseda klubu a hráč v jednej osobe Tomáš Novák.
Večer šampiónov
Večer šampiónov plný zábavy pripravila v spolupráci s klubom Zvolen Patriots značka Corgoň, ktorá je už dlhodobo fanúšikom zábavy a športu. Návštevníkom pivárne Kalinka budú v piatok 12. apríla odpovedať na otázky tréneri klubu Milan Helej a Michal Marko, ktorí prezradia zaujímavosti o americkom futbale, fungovaní klubu, či o taktike a tréningoch. Michal Marko pozná perspektívu z pohľadu trénera, hráča, ako aj zakladateľa klubu. Spolu s Tomášom Novákom, predsedom klubu „zvolenských patriotov“, prezradia viac o hráčskom živote, ako aj o súčasných aktivitách a budúcich plánoch. Návštevníci tak budú mať príležitosť vyspovedať tých, ktorí stáli pri zrode amerického futbalu vo Zvolene a zároveň tých, pre ktorých je tento šport životnou vášňou. „Počas Večera šampiónov predstavíme našim konzumentom zábavnou formou paralelu piva a športu.
Za zrodom každého šampióna sa skrýva vždy veľké množstvo úsilia – či už ide o šampióna v podobe obľúbeného piva Corgoň alebo športového klubu. Predstavitelia zvolenského klubu amerického futbalu budú spolu s konzumentmi
vo svojom obľúbenom podniku debatovať o zrode ich úspechu, ktorý moderátor prepojí s témou piva,“ vysvetľuje Monika Kottmanová, HoReCa Development Manager spoločnosti HEINEKEN Slovensko.
Paralela piva a športu
Kvalitný športový klub a pivo spájajú rovnaké princípy – správny výber, tvrdá práca, kvalita a zapálené srdce. Rovnako ako športový klub kladie dôraz na vyhľadávanie talentov, výber hráčov do tímu, tvrdé tréningy a premyslenú taktiku v zápasoch zaručujúcu úspech, tak je aj pre obľúbenú značku Corgoň veľmi dôležitý výber správnych a kvalitných ingrediencií, jedinečná chuť, umenie majstrov pivovarníkov, dokonalá starostlivosť o pivo priamo v podniku, a samozrejme samotné čapovanie a podávanie piva Corgoň.
Zábavný test znalostí
Pre fanúšikov amerického futbalu je počas Večera šampiónov pripravený aj zábavný vedomostný test. Ten preverí znalosti o ich obľúbenom klube Zvolen Patriots. Zástupcovia klubu absolvujú test na rôzne pivné témy – história piva, jeho výroba, technológia či správne čapovanie piva. Oba tábory si tak overia svoje znalosti v daných témach a dozvedia sa nové a zaujímavé informácie. Víťaz testu získa titul „Corgoň šampión“.
Večer plný zábavy a zaujímavých faktov o americkom futbale si určite užijú všetci fanúšikovia toho skvelého športu a piva.
Článok: Tomáš Novák.
488166_4544660131437_1239561802_n