Divoký západ ožil v Kováčovej

indiani-vs-kovboji-kovacova-7

Náčelník potrápil deťi hádankami.
Foto: Ján Števonka.

Po roku sa opäť v nedeľu tentokrát 9.6.2013 uskutočnila pri pamätníku v Kováčovej pri Zvolene zábavné podujatie pod názvom Indiáni vs. Kovboji. Podujatie zorganizovalo OZ Gorazdík Kováčová spolu s obcou Kováčová a počas jeho trvania bolo pripravených aj veľa atrakcií a bohatý sprievodný program. Na štarte dostala každá rodina inštrukcie a mapu, na ktorej bola vyznačená trasa s jednotlivými stanovišťami. Na každom stanovišti bolo treba splniť rôzne nenáročné a zaujímavé disciplíny, v niektorých však bolo použiť aj šedé bunky. Po absolvovaní všetkých stanovíšť ich čakal v cieli vytúžený poklad v podobe sladkostí a rôznych vecných cien.

V samotnom cieli čakali na deti rôzne atrakcie, či už to bol nafukovací hrad, trampolíny alebo jazda na koči. Najväčší rad sa však tvoril pri lukostreľbe.

Na záver len konštatovanie, že každý, kto na toto podujatie zavítal, si prišiel na svoje. Deti odchádzali šťastné, dospelí s dobrým pocitom a počasie napokon vyšlo aj napriem Medarda na jednotku.

OZ Gorazdík 

je spoločenstvo mladých ľudí vo farnosti Kováčová, ktorí združujú mládež a deti. Hlavným telesom združenia je spevokol Gorazdík, ktorý spieva na sv. omšiach. OZ Gorazdík organizuje rôzne podujatia pre deti a mládež ako letný tábor a rozprávkový les. Tento rok sme si vybrali ako tému Divoký západ. Deti si mohli vyskúšať rôzne disciplíny, museli sa držať mapy a nakoniec našli poklad. Počasie bolo výborné a celá akcia sa vydarila. Ďakujeme zúčastneným aj účinkujúcim.

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri

Podobná téma

1 Comment on Divoký západ ožil v Kováčovej

  1. Vy ste ozaj jebnuty. To zrovna mozete propagovat ciganov. Zijem v Kanade vyse 30 rokov a poznam situaciu “chudakov” indianov velmi dobre. To co tu vidim ma napina na vracanie. IDIOTI vzdelavajte sa!!!!

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.