• So. jan 28th, 2023

Čo-Pele Snowboard Jib Session vyhral Tomáš Císař

co-pele-snowboard-jib-session-2013-zvolen-32
Aj nežnejšie pohlavie snowbordovalo. Foto: Ján Števonka.

Rok s rokom sa zišiel a vo Zvolene sa opäť konal v poradí už 3. ročník nielen snowboardovej akcie v najväčšom mestskom preteku na Slovensku pod názvom Čo-Pele Snowboard Jib Session, ktorú moderoval Kebab.

Tak ako po minulé roky, tak aj tento rok sa zišli jazdci a jazdkyne nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia, ktorí si to počas celého dňa rozdali ako sa patrí na novej dráhe, ktorá bola vytvorená len na túto akciu.

Pätica najlepších, ktorá prešla cez kvalifikačné jazdy do finále si odniesla hodnotné ceny, ale len traja naj si rozdelili 600 € za prvé tri miesta.

Okrem súťaží na snowbordovej dráhe prebiehala aj súťaž na U rampe a aj táto mala svojich piatich víťazov.

Výsledky 

  1. Tomáš Císař (CZE)
  2. Stefan Langgartner (AUT)
  3. Stepan Rokos (CZE)
  • najlepší – Roman Röth
  • najlepšia žena – Klaudia
  • najlepší slovák – Dolník 

Čo-Pele Snowboard Jib Session – kvalifikácie

Čo-Pele Snowboard Jib Session – finále

Počas dňa tí, ktorí si našli cestu na zvolenské námestie a zotrvali tu až do neskorého večera si mohli užiť toho naozaj dosť, boli tu stánky s občerstvením, oblečením, dalo sa zajazdiť na U rampe, kúpiť lístky v tombole a vyhrať niektorú z hodnotných cien a veľa ďalšieho.

Po vyhlásení výsledkov však zábava ešte neskončila a na dráhe sa objavil Strapo, aby svojimi pesničkami pozabával ľudí a na záver sa vo zvolenskom Ministry konala afterparty.

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri