• So. sep 30th, 2023

Strašidelný Halloween na ľade

halloween-na-lade-skk-zvolen-5
Najlepšie kostýmy. Foto: Ján Števonka.

Pravdepodobne v poslednú tohtoročnú sobotu v znamení Babieho leta sa okrem iných podujatí v meste Zvolen konala na toto obdobie príznačná akcia Halloween na ľade.

Na ľade preto, lebo túto akciu zorganizoval Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen (ŠKK) pre svoje klubové deti, ich súrodencov, rodičov a rodinných príslušníkov. Tradičná tematická akcia sa konala na II. ľadovej ploche zimného štadióna.

Masky, korčule a ostatné  vybavenie bolo povinné a zábava sa mohla začať.

Na úvod sa všetci zúčastnení v kostýmoch pekne na ľade rozkorčuľovali, aby následne po polhodine si ich na paškál zobrala hlavná trénerka Jana Zrubecová a základné prvky krížom krážom cez klzisko si vyskúšali. Po poriadnom rozohriatí sa všetci do radu postavili a odborná porota vyhlásila zo všetkých masiek tri najkrajšie. Ten, komu sa neušla žiadna z troch cien nemusel vôbec zúfať, veď predsa išlo o zábavu a čokoládový medovníček dozaista potešil každého.

Na samotný záver nemohlo chýbať, tak ako to už býva zvykom spoločné fotenie.

Vy, všetci  ostatní, ktorí ste si k tomuto článočku cestu našli, vedzte, že pokiaľ máte snahu a chcete sa naučiť korčuľovať, tak toto je to správne miesto. Klub dozaista pomôže či ste dieťa, mladý či starý.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri