• So. dec 9th, 2023

“Čas radosti” na Vianočnej akadémii s burzou a punčom

vianocna-akademia-2013-zvolen
Na burze bolo plno krásnych vecí. Foto: ZV-podujatia.

Pod názvom “Čas radosti sa uskutočnila v piatok 13.12.2013 v priestoroch IX. ZŠ na sídlisku Západ jedna pekná a tradičná kultúrna akcia. Tomuto podujatiu predchádzala jedna prezentačná akcia, ktorá sa konala v utorok 10.12.2013 vo Zvolenskej Europe a bola to taká predpremiéra práve tomuto podujatiu.

Po 15-tej sa v škole súbežne rozbehli dve akcie. Veľká vianočná burza žiackych výrobkov vo vestibule školy a zároveň aj podávanie  vianočného punču tentokrát, pre dospelých. Punč podávala Sanja Nikolov z OI Zvolen Západ.

Po 16-tej začala v aule školy Vianočná akadémia s programom detí  ZŠ pre rodičov a verejnosť. V bohatom programe deti ukázali svoj talent a svojim vystúpením prispeli k vianočnej atmosfére.

Vianočná Abeceda

V rámci programu bolo možné vidieť, že aj v dnešnej dobe sa v školách vyučuje ruština a to, že v ruskom jazyku vedia aj zaspievať všetkých presvedčili dievčatá siedmeho ročníka hneď v prvej skladbe Milion alix roz a aj v jednej Vianočnej.

Milion alix roz – video natočené v Europe, ale bolo to aj na tejto akcii.

Fotografie

Nuž, “Čas radosti” bol vynikajúci, sviatočná atmosféra, radosť a veselosť a k tomu veľa detského smiechu. Sme radi, že sme mohli byť prítomní aj my.

Článok, foto a video: Ján Števonka. 

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri