V hale TU si bolo možné kopnúť do Fica

kopnite-si-do-fica-zvolen-7

Foto: ZV-podujatia.

Pod titulom Kopnite si do Fica! sa konalo 22.2.2014 v hale TU futbalové zápolenie výberu  vysokoškolskej mládeže s výberom tímu premiéra SR Roberta Fica. Pointa názvu respektíve podujatia Kopnite si do Fica! je o tom, že Robert Fico je z politiky naučený, že slovne doňho kopú každý deň a on by si preto rád kopol do lopty. Z tohto dôvodu vyzval mladých, aby si išli s ním a s tímom bývalých reprezentantov zahrať do haly. Ako povedal - urobíme si tak pekný športový zážitok a ak ma pri tom aj kopnete, tak mi to nebude vadiť. V tomto zaujímavom zápase sa po boku Roberta Fica predstavili bývalí futbaloví reprezentanti, ktorí už majú toho na ligových trávnikoch veľa nakopaného.

V ich tíme sa objavili hráči ako Kinder, Majxner, Gális, Semeník, Faktor, Obšitník, Praženica, ale i Kaliňák a veľa ďalších.

Po náročnom zápase sa muselo uznať, že sila tímu premiéra SR Róberta Fica bola na vysokoškolské družstvo nadmerná a tak výsledné skóre 10:2 v prospech premiéra korešpondovalo s priebehom zápasu.  Prehra to bola veľká, ale presila kvalitných hráčov na druhej strane bola jednoznačná a tak aspoň TU ostala pekná spomienka v podobe futbalovej lopty, ktorú každý hrajúci z tímu Fica podpísal.

Video

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.