• Po. feb 6th, 2023

V hale TU si bolo možné kopnúť do Fica

ByIMG_1979

mar 2, 2014 ,
kopnite-si-do-fica-zvolen-7
Foto: ZV-podujatia.

Pod titulom Kopnite si do Fica! sa konalo 22.2.2014 v hale TU futbalové zápolenie výberu  vysokoškolskej mládeže s výberom tímu premiéra SR Roberta Fica.

Pointa názvu respektíve podujatia Kopnite si do Fica! je o tom, že Robert Fico je z politiky naučený, že slovne doňho kopú každý deň a on by si preto rád kopol do lopty. Z tohto dôvodu vyzval mladých, aby si išli s ním a s tímom bývalých reprezentantov zahrať do haly. Ako povedal – urobíme si tak pekný športový zážitok a ak ma pri tom aj kopnete, tak mi to nebude vadiť.

V tomto zaujímavom zápase sa po boku Roberta Fica predstavili bývalí futbaloví reprezentanti, ktorí už majú toho na ligových trávnikoch veľa nakopaného.

V ich tíme sa objavili hráči ako Kinder, Majxner, Gális, Semeník, Faktor, Obšitník, Praženica, ale i Kaliňák a veľa ďalších.

Po náročnom zápase sa muselo uznať, že sila tímu premiéra SR Róberta Fica bola na vysokoškolské družstvo nadmerná a tak výsledné skóre 10:2 v prospech premiéra korešpondovalo s priebehom zápasu.  Prehra to bola veľká, ale presila kvalitných hráčov na druhej strane bola jednoznačná a tak aspoň TU ostala pekná spomienka v podobe futbalovej lopty, ktorú každý hrajúci z tímu Fica podpísal.

Video

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri