• Ut. feb 7th, 2023

Horkýže slíže & Špilki to pekelne rozpália na zimáku

ByIMG_1979

mar 15, 2014 , ,
horkyze-spilki-ja-chocu
Horkýže slíže a Špilki.

Skupinu Horkýže slíže netreba asi špeciálne predstavovať a práve táto kapela mala ísť na turné pod názvom Ja Choču tebja. Ako vyplýva z názvu, malo ísť o spoločný koncert so pseudo-lesbickým duom t.A.T.u.

POZOR!!! – podla info je to vo Zvolene zrušené

Koncerty nie sú zrušené, ale nakoľko sa duo t.A.T.u opäť rozpadlo, kapelu bude sprevádzať ruské dievčenské tanečné kvarteto Špilki. Názov mini turné sa zmenil na Horkýže slíže & Špilki – Ja Choču tebja.

Tak či onak, netreba váhať a prísť. Koncerty budú len tri – Košice, Bratislava a vo Zvolene bude na zimáku 31.5.2014 od 19-tej. Koncert bude trvať cca 2,5 hodiny vrátane prestávky.

shpilki-1

Skupina Špilki  alebo ako sa im hovorí, „ruská The Pussycat Dolls» 

Špilki nie sú len talentované a krásne dievčatá, každá z nich je výrazná individualita. Tento úspešný projektový tím  už našiel svoje miesto v ruskom šoubiznise. Spievajú krásne a ich tance sú dynamické, emotívne a veľmi sexy. Dobrá choreografia im umožňuje improvizovať v tanci a to vytvára ďalší záujem o ich vystúpenia.

Táto skupina získala popularitu vďaka dobre nahratým videoklipom „Si Natasha“, „Little Things„, „Girls – je šťava“, „Slow„, „Papuans“, „Suka“ a mnoho ďalších. Členovia kapely aj  naplno tvoria. Prednedávnom uzrel svetlo sveta nový videoklip, v ktorom  je krásna pieseň „Nechoď“ a vydali aj  nový album „The Best & New,“ ktorý zahŕňa dobre známe hity a aj úplne nové skladby.

Dievčatá nielen cestujú po koncertoch, ale tiež sa aktívne podieľajú na ďalších projektoch – natáčanie vo filme, televízii, varietné show, ale samozrejme, najdôležitejšia v ich životoch je hudba, dynamický, svetlý a veľmi elegantný štýl.  Skupina Špilki  je úprimný optimizmus mladosti, vášeň a nadšenie. Je zrejmý aj ich vážny postoj ku kreativite  a profesionalite.

Шпильки – Ой, девки

Vstupenky a všetko podstatné nájdete na Ticketportal

Zdroj info: (internet)

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri