• Št. feb 2nd, 2023

Zvolenská Tera Akva opäť nesklamala

tera-akva-marec-2014-europa-zvolen-13
Poobedná siesta. Foto. ZV-podujatia.

Po zimnej Celoslovenskej teraristicko akvaristickej burze sa v neskutočne teplú sobotu 29.3.2014 konal v Europe SC v poradí už 4. ročník už doslova tradičného podujatia pod názvom Tera Akva.

Toto štvrté pokračovanie plné doslova všetkého možného, živého, neživého, exotického, kamenného a podobne bolo opäť fantasticky zvládnuté a rozhodne treba dať organizátorom palec hore.

Všetko sa opäť konalo na druhom poschodí vo veľkej presvetlenej a klimatizovanej miestnosti, ktorá sa s miestnosťami, v ktorých sa konali  akcie v DK ŽSR Zvolen nedá ani porovnávať. Za toto umiestnenie treba poďakovať  Europe. Dýchať čerstvý vzduch, vidieť na všetko vo svetle a hlavne sa netlačiť  a v kľude sa porozprávať  s chovateľom bolo jednoducho super.

Veľká väčšina ľudí, ktorá v tento deň prišla na túto akciu využila najmä jedinečnú príležitosť pokochať sa naozaj neskutočným množstvom tu vystavovaného tovaru. Či už to boli plazy, pavúci, rôzne červy, jaštery a samozrejme, keďže je v názve aj Akva, tak tu mala zastúpenie aj táto strana klubu. Nebola teda núdza o rybičky, rastlinky, akváriá a všetok potrebný sortiment k tomuto potrebný ako aj fundované chovateľské rady.

Záverom ešte raz poďakovanie dozaista za všetkých, čo v minulosti už podobné akcie absolvovali za  jeden z naj ročníkov, ktoré sa kedy konali vo Zvolene.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka.