Futbalová prípravka ukončila sezónu

DSCF2813

Foto ilustračné. Foto: Ing. Miloš Masarik

Súťaž prípraviek pokračovala ďalšími kolami. Nádeje MFK Lokomotíva Zvolen odohrali zostávajúce stretnutia v jednotlivých kategóriách v troch kolách i dohrávkach. V každej kategórii sa súčasne hrajú dva zápasy tých istých mužstiev a po odohratí stretnutí po 2×25 minút u U 11 i U 10 s počtom 1+5 hráčov a 2×20 minút u U 9 s počtom 1+4 na podľa kategórií zmenšených hracích plochách sa výsledky sčítavajú, preto sa niekedy vyskytujú skoro  i „hádzanárske“ výsledky. Padlo neúrekom gólov a prípravkári sa prezentovali i na turnajoch.

• U9 – 0:28  Góly: Necpal 6, A. Barcík 6, S. Uhrín 4, Hrčka 3, Balciar 2, Machač 2, Damian Korečko 2, J. Uhrín, S. Barcík, a Vojtek

Prípravka U11 MFK Lokomotíva Zvolen  bola na turnaji v Horných Orešanoch, kde za účasti 16 mužstiev obsadila 11. miesto. Účastníci turnaja. FK Senica, Galanta, 1. FC Tatran Prešov, FŠ Róberta Hanka, Košice, Lokomotíva Trnava, Levice, Michalovce, Dubnica, Močenok, Spartak Trnava, Dúbravka Bratislava, Senec, Lipany a Horné Orešany.

Výsledky:

1. Levice 0:3,
  2. Lokomotíva Trnava 1:0 Gól: Blahutiak,
  3. Košice 0:1,
  4. FŠ Róberta Hanka 1:2 Gól: Šaškievič,
  5. ŠKP Dúbravka 2:0 Góly: Šaškievič a Pardus

Najmladšia prípravka U8 MFK Lokomotíva Zvolen bola na turnaji v Rimavskej Sobote, kde za účasti 10 mužstiev skončila na 3. mieste.

Výsledky:

• Lučenec 2:0 Góly: Halama  a Baňas
  • Šala 1:4 Gól: Ďuranka
  • Žiar nad Hronom 1:0 Gól: Terebesy
  • Benecol Košice 1:1 Gól: Ďuranka
  • Rimavská Sobota 2:6,
  • Junior Košice 2:2 Góly: Králik  a Halama , na pokutové kopy 3:1 ( Halama, Faltín a Baňas)

Článok a foto: Ing.Miloš Masarik