• So. dec 3rd, 2022

Charisma Café zažila poriadnu džemovačku

jam-session-2-zvolen
Jam Session vol. 2. Foto: ZV-podujatia.

Už 1. kolo zožalo neobvyklý úspech nielen u muzikantov, ale aj u poslucháčov, ktorí si v ten večer našli čas a prišli. Pri druhom pokračovaní sa dalo očakávať niečo podobné, ale v tento 26. júnový štvrtok sa udiali veci doslova neskutočné.

Reč je o Jam Session a jej druhom pokračovaní v Charisma Café s kapelou Pigs v zložení Filip Sľúka, Martin Námešný, Michal UglerStanislav Hupian.

Ako to teda prebiehalo

Stačilo prísť o 19-tej, kedy už členovia skupiny Pigs to poriadne od podlahy rozbalila a po cca 15-tich minútach sa postupne v bare začali objavovať známe tváre, ktoré čakali na ten správny moment, aby sa  pripojili  k skupine.

Mená ako Korduliak (klávesy), Pavol Kováč (klávesy), Pavol Pondelík (saxofón), Daniel Kéry a ďalšie  netreba obzvlášť hudobnej obci predstavovať a veru postupne to tam každou minútou viac a viac hustlo a atmosféra plná  improvizácie bola jednoducho neskutočná.

Takýto koncert už veru dávno Zvolen nezažil a  tento večer bol jednoducho fantastický. Ako zvyčajne Vám prinášame pár minút videa v takej podobe, ako by ste sa práve na tom mieste a v tej kaviarni práve nachádzali.

Začiatok akcie – skupina Pigs 

Jam Session 2 

Článok foto a video: Ján Števonka