• Ne. nov 27th, 2022

Johnny & Jeanette Williams predviedli neskutočný hudobný koncert

ByIMG_1979

nov 11, 2014
johnny-&-jeanette-williams
Johnny & Jeanette Williams. Foto: ZV-podujatia

Vychutnať si poriadnu hudobnú lahôdku a  načerpať obrovskú energiu na bluegrassovom koncerte v sále na Starej radnici bolo možné vo Zvolene v stredu 5.11.2014.

Tento koncert  zorganizoval Richard Ciferský z Velvetagency, ktorý sem do Zvolena dotiahol také kapely ako Dale Ann Bradley & Steve Gulley , skupinu Fragment a naposledy to bol WestWend.

Všetky tieto koncerty mali jedno spoločné a to, že Richard Ciferský po svojich koncertných cestách USA sem na výmenu doviedol vždy nejakú inú kapelu a tentokrát prišla až z Južnej Karolíny dvojica Johnny & Jeanette Williams so svojou sprievodnou kapelou v rámci ich Traditional Tour 2014.

Na pódiu svoje hudobné umenie predstavila štvorica v zložení Johnny & Jeanette Williams, Henrich Novák (dobro, spev) a Richard Ciferský (banjo).

A aké to bolo?

Nielen podľa nás, ale aj podľa reakcie všetkých v sále sa to rozhodne páčilo a neraz bola kapela potleskom obdarená. Presvedčiť sa o kvalitách je tak jednoduché a aj preto Vám opäť prinášame videá už zo spomínaného koncertu.

Momentálne ešte nevieme, akú kapelu nám Richard Ciferský najbližšie privedie  a predstaví, ale pokiaľ bude čo i len z polovice tak dobrá ako Johnny & Jeanette Williams, tak sa je veru na čo už teraz tešiť.

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri