Johnny & Jeanette Williams predviedli neskutočný hudobný koncert

johnny-&-jeanette-williams

Johnny & Jeanette Williams. Foto: ZV-podujatia

Vychutnať si poriadnu hudobnú lahôdku a  načerpať obrovskú energiu na bluegrassovom koncerte v sále na Starej radnici bolo možné vo Zvolene v stredu 5.11.2014. Tento koncert  zorganizoval Richard Ciferský z Velvetagency, ktorý sem do Zvolena dotiahol také kapely ako Dale Ann Bradley & Steve Gulley , skupinu Fragment a naposledy to bol WestWend. Všetky tieto koncerty mali jedno spoločné a to, že Richard Ciferský po svojich koncertných cestách USA sem na výmenu doviedol vždy nejakú inú kapelu a tentokrát prišla až z Južnej Karolíny dvojica Johnny & Jeanette Williams so svojou sprievodnou kapelou v rámci ich Traditional Tour 2014. Na pódiu svoje hudobné umenie predstavila štvorica v zložení Johnny & Jeanette Williams, Henrich Novák (dobro, spev) a Richard Ciferský (banjo). A aké to bolo?

Nielen podľa nás, ale aj podľa reakcie všetkých v sále sa to rozhodne páčilo a neraz bola kapela potleskom obdarená. Presvedčiť sa o kvalitách je tak jednoduché a aj preto Vám opäť prinášame videá už zo spomínaného koncertu.

Momentálne ešte nevieme, akú kapelu nám Richard Ciferský najbližšie privedie  a predstaví, ale pokiaľ bude čo i len z polovice tak dobrá ako Johnny & Jeanette Williams, tak sa je veru na čo už teraz tešiť.

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: