• Št. mar 30th, 2023

Na módnej prehliadke bolo vidieť aj holé hrude hráčov HKM

modna-show-jesen-2014-europa-zvolen-68
Pekné dievčatá boli všade naokolo. Foto: ZV-podujatia

Sobotňajší podvečer 22.11.2014 sa od 16-tej v nákupnom centre Europa SC konala veľkolepá akcia v podobe už 4-tej módnej prehliadky najnovších módnych trendov v oblečení a odevného sortimentu predajní Europa SC Zvolen pod názvom Módna show jeseň – zima 2014.

Akciu zorganizovala tradične Europa SC Zvolen pod hlavičkou modelingovej agentúry FashionWorld Management z Banskej Bystrice, ktorej šéfuje Eva Jablonská a, ktorá sem zároveň prišla so svojím tímom modeliek a modelov.

Táto modelingová agentúra je zameraná na celosvetový modeling a zastupuje ženy, mužov a aj víťaza celosvetovej súťaže Model roka – Petra Menkyho.

Dámske aj pánske modely na slávnostné chvíle, na bežné nosenie, športové oblečenie, ktoré mali modely a modelky počas tejto akcie na sebe pochádzali z obchodov nákupného centra Europa SC.

Povestnou čerešničkou na torte bola prehliadka hokejistov HKM Zvolen a na móle bolo možné vidieť Kamila Brabenca, Lukáša Juríka, Michala Chovana, Michala Pichnarčíka a Dalibora Bortňáka.

Toto nebolo ani zďaleka všetko, čo bolo možné vidieť a zažiť v priebehu viac ako hodiny. Okrem už spomínaných hokejistov sa krstil aj špeciálny kalendár so sexi fotografiami aktuálne najkrajšieho muža Slovenska, víťaza súťaže Mister Manhut 2014 – Bratislavčana Adama Bardyho, ktorý sem aj osobne prišiel.

Druhou  špeciálnou časťou bolo predstavenie aktuálnych víťazov súťaže Tváre Europy 2014 Filipa Šimkoviča z Očovej a Zvolenčanky Dominiky Klanduchovej.

Počas akcie prebiehala aj súťaž dvoch žien v tom, ktorá sa lacnejšie oblečie do limitu 300 eur od hlavy po päty a mali na to len 20 minút a po nákupe sa týmto dvom dámam venovali vizážistky od Max Factor a od tejto firmy sem prišla porozprávať o nových trendoch na líčenie Monika Rosenbergerová.

Nuž a komu sa nedalo prísť ponúkame aspoň pár fotografií toho, čo bolo možné vidieť a veru bolo toho neúrekom.

Záver

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri