• Št. feb 2nd, 2023

Príďte si zabehať Šrégom nočným Zvolenom

zvolenska-corrida-2015-beh-30
Foto: Ilu. Foto: ZV-podujatia

Orientujete sa vo Zvolene dobre a aj v nočných hodinách a radi aj beháte ?

Ak ste si odpovedali áno a aj keby nie, nemôžete si nechať ujsť novinku, ktorá sa bude konať v pondelok 13.4.2015 začiatok o 20-tej v meste Zvolen a to beh nočným Zvolenom alebo ako to príznačne organizátori nazvali Šrégom nočným Zvolenom.

Podujatie sa koná v prvý deň osláv univerzitných dní TUZVO a samotnú akciu organizačne podporuje nielen rektor TU, ale aj prvá dáma mesta Zvolen Ing. Lenka Balkovičová.

Pôvodná trasa mala merať 10 km, ale aj kvôli dopravnej infraštruktúre mesta Zvolen bola nakoniec odhadnutá na cca 7 km, štart a cieľ je na parkovisku TU pri židovskom cintoríne.

Tak ako to zvyčajne býva, po úspešnom zvládnutí celej trasy sa budú udeľovať ocenenia a v tomto prípade sa beží o pohár Rektora TU vo Zvolene a o pohár primátorky mesta Zvolen a to nasledovne:

do boja o pohár rektora sa budú môcť zapojiť všetci študenti a zamestnanci TU vo Zvolene, ale aj ostatní študenti a zamestnanci ostatných vysokých škôl na Slovensku

do boja o pohár primátorky Zvolena sa budú môcť zapojiť všetci priaznivci behu

Aby všetko prebehlo fair-play a aby všetko bolo OK, meranie časov bude zabezpečené pomocou čipov a v cieli okrem občerstvenia dostane každý účastník pamätnú medailu.

Registračný formulár a všetko podstatné nielen o behu ale aj o programe ďalšieho univerzitného dňa, ktorý sa bude konať v Menze nájdete na tejto stránke.

Športu zdar priatelia a vidíme sa na štarte!

beh-nocnym-zvolenom Článok: Ján Števonka