• Pi. jún 9th, 2023

Karatisti z klubu URAKEN dosiahli skvelé výsledky v Sabinove

ByIMG_1979

máj 19, 2015 , , ,
viktoria-medvedova-2-miesto
Viktória Medveďová krásne 3. miesto

TS: Záver sezóny ukončili karatisti z Karate klubu URAKEN Zvolen pod vedením Milana Olšiaka a Bibiány Jeleňovej skvele.

Na Majstrovstvách Slovenskej republiky v karate 2015 , ktorá sa konala 16.5. 2015 v Sabinove získali zo 6 – tich nominovaných pretekárov 3 medaile. Ako prvý Samuel Rusnák získal tretie miesto v kategórii kumite chlapci 6-7 rokov . Adam Širgel v kategórii kumite 8-9 rokov získal taktiež tretie miesto. Viktória Medveďová obhájila z minulého roku titul Vicemajsterky Slovenska v kumite 8-9 rokov a získala striebro. Až vo finále ju zastavila majsterka Európy.

Veľká pochvala patrí  aj 8 – ročnému Erikovi Slivkovi , ktorý z 30 – tich zápasníkov skončil ako štvrtý a medaila mu ušla o jeden bod.

Pod túto prácu sa podpísali viacerí tréneri klubu menovite Vladimír Čaboun, Ján Jordanov , Milan Zemko , ktorým patrí veľká vďaka.

Touto cestou sa chceme poďakovať aj Ladislavovi Pacigovi, za poskytnutie skvelých priestorov na trénovanie vo Fitness Family za múrami a za veľkú podporu.

Ďakujeme aj SCVČ Quo Vadis , ktoré nám poskytovalo technické vybavenie.

V neposlednom rade treba poďakovať za trpezlivosť a ochotu rodičom a starým rodičom pretekárov , ktorí nás a hlavne svoje deti do poslednej chvíle podporovali a verili.

Fotografie

TS: Ing. Denisa Sciranková  SZUŠ a SCVČ Quo Vadis