• Ne. feb 5th, 2023

Na Maratóne ženskej duše ste sa mohli nechať hýčkať

ByIMG_1979

máj 21, 2015 ,
l-u-s-k
L. U. S. K. Foto: ZV-podujatia

Podujatie plné prednášok, workshopov , ochutnávok, relaxácie ba i zábavy a spevu a to všetko o ženách, pre ženy a so ženami.

16 deň mesiaca máj bol práve tým dňom, počas ktorého sa konal v priestoroch OC OKO na sídlisku Západ prvý ročník vskutku parádneho podujatia, venovaného nielen všetkým ženám pod názvom Maratón ženskej duše.

Samotné podujatie sa nieslo pod záštitou primátorky Lenky Balkovičovej a organizačne to mala pod palcom Michaela Ištvánová a samozrejme ďalší super ľudia jej pri tom aj počas podujatia pomáhali a tak ešte viac utužili už aj tak dobrú náladu, ktorá panovala až do záveru podujatia.

Samotné podujatie po 10-tej hodine otvorila primátorka mesta Zvolen Lenka Balkovičová, prvé slová odzneli od koordinátorky centra Sanji Nikolov. Sanja vyzdvihla v úvode mená podľa jej slov  troch anjelov Lubicu Tomčíkovú, Alžbetu Staníkovú a Lenku Balkovičovú, bez ktorých by toto centrum OKO vôbec nefungovalo.

Sanja Nikolov so slovami je jemná elegantná dáma a vo vnútri železná ruža podarovala primátorke jednu takú železnú ružu a následne potom jej odovzdala slovo.

Úvod 

Po úvode sa už rozbehol bohatý plánovaný program.

Po 15-tej sa však program presunul do vonkajších priestorov, kde sa následne začal prvý verejný koncert hudobnej skupiny L. U. S. K. V tejto zmiešanej skupine okrem troch pánov hrajúcich na nástroje spieva Michaela Ištvánová a druhou nežnou časťou skupiny je Lucia Dvorská, hrajúca aj na gitaru.

Po samotnom koncerte nasledovala štedrá tombola o vecné ceny, hlavná cena bola skok s padákom.

Samotný záver podujatia patril relaxácii v podobe jogy, ktorú viedla Eva Ježovičová

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka