U Materinej Dúšky sa opäť trhovalo

trh-u-materinej-dusky-9

Takéto pekné drevené vyrezávané veci boli úžasné. Foto: ZV-podujatia

Fantastická atmosféra, krásne vecičky, srdeční ľudia. Možno bude mať niekto pocit, že sa tu príliš preháňa, ale ten, kto sa zašiel pozrieť v stredu 17.6.2015 U Materinej Dúšky vie, že to bolo naozaj super. Toto bol v poradí už tretí trh, ktorý sa tu konal a opäť priniesol niečo iné, špecifické a zaujímavé zároveň a na to iné sa teraz pozrieme. Vás, ktorí si poviete, že neviete, kde sa to nachádzalo,  nasmerujem do jedného dvora smerom na malú stanicu na Hviezdoslavovej ulici, kde sídli práve obchodík s rovnomenným názvom, ktorý ponúka široký sortiment produktov, raw, bio ako aj produkty pre celiatikov a diabetikov.

A práve v tomto dvore, kde sa tento obchodík nachádza nájdete Zuzanu Almáši Koreňovú, ktorá tento zmieňovaný trh zorganizovala a spolu s ďalšími spolupracovníkmi tu pripravili priestor pre pár stánkov, v ktorých si potom návštevníci našli dozaista to svoje.

Nuž a čo tu bolo možné nájsť?

Okrem veľkého srdca a duše v ručných výrobkoch dozaista zaujala záhradná keramika všetkého druhu,  pekne do hnedej farby potiahnutá. Povedľa nej majster rezbár ukázal svoje výrobky z dreva, ktoré dodajú šmrnc nejednej záhrade ako aj vnútorným priestorom.

Okrem ďalších vecí tu bolo možné vidieť drobné prívesky z kovu, pekné štrikované papučky, ochutnával sa tu olej, poradili Vám tu pri výbere sviečok ako aj doplnkov k nim a aby sa nezabudlo, aj v samotnom obchodíku prebiehala ochutnávka koláčikov a radi Vám tu na Vaše bádavé otázky dali odpoveď.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: