Na Živom trhu za Živce eurom nezaplatíte

trh-zivce

Plagát k podujatiu

Trhov nikdy nieje dosť - o tom niet pochýb a obzvlášť vo Zvolene. K tradičným trhom, ktoré bývajú vo Zvolene doslova so železnou pravidelnosťou pribudne už v septembri na zoznam ďalší trh a to Živý trh za Živce. To, či bude mať do budúcna ďalšie pokračovanie sa uvidí niekedy v budúcnosti a budeme Vás o tom  informovať. A týmto Vás priatelia pozývam 10.9.2015 medzi 13:00 - 17:30 do Fun zóny, kde bude práve tento trh prebiehať. Ako je zjavné  z názvu,  na tomto trhu si nakúpite len za Zvolenské živce. Aby ste boli na to pripravení,  odporúčam  Vám  zaobstarať si ich  vopred v Kafé Džezva a hádam nebude problém ani na mieste.

Organizátorom samotného podujatia je CEEV Živica, ktorá si pre vás pripravila trh s produktami od lokálnych predajcov a umelcov zapojených do projektu lokálnej meny.

Počas dňa tu nájdete rôzne handmade výrobky, bude tu prebiehať ukážka kovania ako aj výroba keramiky. Ako ďalej upresnil organizátor,  návštevníci tu nájdu aj zážitkové exponáty (interaktívna hra so zmyslami, obrovské včelie plasty) a samozrejme nebude chýbať  prezentácia mestského parku Lanice.

Počas trhu bude aj kopec sprievodného programu (viď zoznam) a chceme Vás obzvlášť upozorniť na šachový turnaj,  na ktorom bude hrať šachový veľmajster so zaviazanými očami proti predstaviteľom mesta.

Sprievodný program:

  • 14:30-  Šach naslepo – Šachový veľmajster Ján Markoš vyzve predstaviteľov mesta na netradičný šach. Hrať bude súčasne viacero šachových partií so zaviazanými očami.
  • 15:40 Módna prehliadka – Swana Style predvedie svoju kolekciu na krásnych modelkách.
  • 16:30 koncert Mylentak – Zvolenská folková kapela Mylentak (bývalý Šumichrast) vám zahrá príjemné melódie.

trh-zivce

Článok: Ján Števonka

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.