• Ne. máj 28th, 2023

Neseďte doma ale príďte sa pozrieť na hokejbal

ByIMG_1979

okt 18, 2015
HbK-young-men-bukovinka
HbK Young Men Bukovinka

Už dnes čiže v nedeľu 18.10.2015 sa bude hrať ďalšie už 4. hokejbalové kolo Zvolenskej hokejbalovej ligy. 

Na ihrisku v areáli 7. ZŠ  J. Alexyho si opäť tímy prekrížia hokejky a od raňajšej ôsmej hodiny sa veru bude na čo pozerať.

Jeden zápas bude medzi HbK Divé SvineHbK Young Men Bukovinka a práve o ňom respektíve o klube HbK Young Men Bukovinka nám pár slov napísal ich kapitán Erik Lvomský:

Zápasy 4. Kola :

  • 8:00 HbK Sparta Sekier – Šk 3M Modrý Kameň
  • 9:30 HbK Divé Svine – HbK Young Men Bukovinka
  • 11:00 HbK Barracuda – HbK Krupina
  • 12:30 ŠK Bukovinka – HbK Radioactive Zvolen
  • 14:00 HbK Pivson – MiB Zvolen

Pár slov o tíme nám tentokrát napísal tréner HbK Young Men Bukovinka, Erik Lvomský:

Kostra nášho tímu vznikla v sezóne 2013/2014 keď sme ako nsport trend B.B začali hrávať extraligu juniorov v SHBú. Nápad vznikol ako pokračovanie  roboty Jaroslava Kolibíka , ktorý kedysi robil s mládežou vo Zvolene. Po získaní trenerskej licenicie na hokejbal som sa do toho pustil naplno. Prihlásenie do ZVHbL bol nápad vedenia ŠK Bukovnka, aby chlapci len netrénovali ale získavali skúsenosti medzi mužmi čo by im mohlo pomôcť na budúci rok keď budu prihlásený do extraligy juniorov v  celoslovenskej  lige .

Som veľmi rad že naše rady sa rozrastajú v hojnom počte a nielen o chlapcov ale aj o  dievčatá, veď našu súpisku v ZVHbl tvorí 26 hráčov a jedna hráčka.

Opory by som nemenoval aby sa chalani nedoberali na treningoch a zápasoch  ako je to zvykom . Dúfam že čoskoro bude každý jeden z nich opora pre naše mužstvo. Aj keď veľa z nich s hokejbalom len začína a prvé 3 kola boli pre niektorých prvými zapasovými skúsenosťami. Výsledky pre nás až tak podstatné nie sú , doležitá je robota s mládežou a vychovávanie nových hokejbalistov . Výsledky sa dúfam dostavia časom .

Cieľ na túto sezónu by bolo play-off  aj keď to bude ťažké posnažíme sa

HbK-young-men-bukovinka

Podklady a foto k článku: Anton Václavík