• Pi. sep 22nd, 2023

Zimný štadión ovládli nielen Mimoni

Autor IMG_1979

feb 3, 2016 , ,
karneval-s-mimonmi-2
Foto: ZV-podujatia

V pondelok 1.2.2016 sa zvolenský “zimák” premenil na rozprávkovú krajinu…

Na korčuliach sa tu preháňali víly, Spiderman, princezné,roboti aj zvieratká… Neprehliadnuteľným sa samozrejme stal maskot celého podujatia – mimoň Bob, ktorý si okamžite získal srdcia všetkých detí – a aj niektorých rodičov:-)

Deti si popoludnie naozaj užili – okrem rôznych súťaží na ľade, ktoré si pre nich pripravilo Súkromné centrum voľného času Quo Vadis v spolupráci s HKM Zvolen, si pozreli aj vystúpenia detí zo Športového krasokorčuliarskeho klubu mesta Zvolen a otestovali si svoje korčuliarske schopnosti… Čerešničkou na torte bola odmena pre 3 najzaujímavejšie masky – blahoželáme “Kartónovému Mimoňovi”, “Zelenej Víle” a “Koníkovi”.

Veľmi sme sa potešili, že medzi nás zavítala aj pani primátorka Lenka Balkovičová, ktorá si aj napriek množstvu povinností našla čas a ocenila tak našu prácu s deťmi a pre deti…srdečne ďakujeme!

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí nám s podujatím pomohli, či už organizačne alebo sponzorsky – v prvom rade p. Brumerčíkovi a chlapcom z HKM Zvolen, za to, že sme podujatie mohli zrealizovať v ich “ľadovom kráľovstve”, ŠKK Zvolen za to, že nám pomohli s programom, firme Zvolenský, ktorá deťom venovala obľúbené jogurty a tiež firme Outdoor Institut Stageman z Banskej Bystrice, ktorá nám zapožičala “Boba “.

A v neposlednom rade naša vďaka patrí všetkým rodičom, ktorí strávili čas spolu s nami a vytvorili na štadióne úžasnú atmosféru, či už boli v maskách alebo bez nich… Veríme, že nám aj do budúcna zachováte svoju priazeň a tešíme sa na ďalšie spoločné podujatie!

Fotografie

Článok: Denisa Sciranková SZUŠ a SCVČ Quo Vadis. Foto: ZV-podujatia