• So. dec 10th, 2022

Na novej palubovke víťazne volejbalisti MVK Zvolen

mvk-zvolen_bystrina-nitra-32
MVK Lokomotíva Zvolen po prvom víťaznom zápase. Foto: ZV-podujatia

Dva zápasy v druhom kole odohrali v sobotu 1.10.2016 volejbalisti MVK Lokomotíva Zvolen v novej sezóne 2016/17 na novej palubovke športovej haly na zvolenskom sídlisku Západ a ako súperi im prišli hráči z VK Bystrina Nitra.

Do tohto zápasu si priniesli oba celky rovnaký počet bodov a to po 5 z dvoch zápasov, nakoľko jeden vyhrali v štvorsetovom zápase a ten druhý až v tajbrejku.

Od úvodu prvého zápasu bolo vidieť väčšiu hernú prevahu práve nášho celku, kedy sa nám darilo držať a hlavne nedovoliť hrať ich hru. Toto sa darilo napĺňať počas zápasu, v ktorom síce stratili jeden set, ale samotný zápas vyhrali 3:1.

V druhom zápase to bolo už o niečom inom, nakoľko prvý set sme vyhrali, ale ďalšie dva si ukoristili muži spod Zobora. Za stavu 1:2 sa začal štvrtý set, ktorý naša Lokomotíva vyhrala a tak si vynútila tajbrejk. Tento sa im podaril dotiahnuť do víťazného konca a výsledku 3:2.

Po dvoch kolách a 4 zápasoch má náš klub 10 bodov, čo mu zabezpečilo priebežné 3. miesto v tabuľke a pred ním je len klub VKP Bratislava, ktorý ma plný počet bodov a to 12. Na prvom mieste je VK Nové Mesto nad Váhom „A“

Najbližšie už v sobotu 8.10.2016 pocestujú naši volejbalisti do Nového mesta nad Váhom, kde odohrajú dva zápasy proti VK Nové Mesto nad Váhom „B“.

Tabuľka po 2. kole 1. liga volejbal mužov 2016/17 

Nech sa páči, opäť Vám prinášame pár fotografií z domáceho zápasu.

Fotografie

Článok a foto: J. Števonka.