OC OKO zažilo druhú narodeninovú oslavu

stanikova-dvorska

Narodeninovú tortu rozkrájala Alžbeta Staníková pri ktorej asistovala Lucia Dvorská. Foto: ZV-podujatia.

V druhú novembrovú stredu, 9.11.2016, sa v priestore OC OKO na Zvolenskom sídlisku Západ konala jedna menšia narodeninová oslava.

Je to už dva roky, čo páni Chuck Hirt a vtedajší primátor mesta Zvolen Ing. Miroslav Kusein, prestrihli  pásku na novootvorenom Zvolenskom centre. Nakoľko od 21.10. 2014 ubehlo množstvo času, bolo potrebné sa opäť stretnúť. Cieľom nebolo iba bilancovanie predchádzajúcich rokov, ale predovšetkým predstavenie a diskusia o nových nápadoch, myšlienkach, utuženie priateľstiev a nadviazanie nových kontaktov.

Tejto oslavy sa zúčastnilo množstvo ľudí nielen zo spoločenského a kultúrneho diania v meste Zvolen. Pani primátorka Zvolena Ing. Lenka Balkovičová sa ospravedlnila kvôli pracovnému vyťaženiu a na túto udalosť vyslala svoju pravú ruku, Jaroslava Stehlíka.

Úvodného slova sa krátko po 17-tej hodine zhostila koordinátorka OC OKO Sanja Nikolov. Hovorila nielen o množstve podujatí, ktoré sa tu za obdobie dvoch rokov konalo, ale aj o veľkom počte ľudí, ktorí sa tu za ten čas vystriedali. Sanju patrične doplnil aj výkonný riaditeľ Maroš Chmelík a projektový manažér CKO (Centrum Komunitného Organizovania) a doplnil aj množstvo iných vecí.

Víceprimátor Stehlík nešetril chválami nad všetkými zoragnizovanými akciami a pripomenul, že toto centrum môže byť vzorom pre ostatné organizácie. V rámci úvodného programu a v podobnej rétorike ako víceprimátor, pokračovala aj poslankyňa MsZ vo Zvolene pani Staníková.

Po tejto oficiálnej časti sa rozkrájala torta a rozpätaná družná debata trvala až do večerných hodín. Ako to na správnej oslave chodí, k dispozícií bolo aj niečo pod zub, alko i nealkoholické nápoje, komu čo hrdlo ráčilo.

Fotografie

Článok a foto: J. Števonka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.