Na klzisku si to rozdali poslanci, úradníci a podnikatelia

poslanci-uradnici-podnikatelia-76

Spoločná fotografia na záver. Foto: ZV-podujatia

Druhý piatok v decembri 9.12.2016 bolo za účasti primátorky mesta Zvolen Lenky Balkovičovej otvorené klzisko pre verejnosť a v rámci sprievodného programu svoj korčuliarsky talent predviedli zverenkyne trénerky Janky Zrubecovej z ŠKK Zvolen.

Toto bol ten deň, odkedy budú môcť Zvolenčania využívať túto ľadovú plochu úplne bezplatne, ale samozrejme je tu čas vyhradený pre kolektívy, ktoré si chcú zahrať hokej a za to si už treba zaplatiť.

Samozrejme, že toto klzisko sa bude využívať aj na rôzne podujatia a to prvé sa konalo na ďalší deň v sobotu doobeda, kedy si tu skrížili hokejky poslanci, úradníci a podnikatelia.

Dovedna sa hrali tri zápasy a to najskôr poslanci a podnikatelia, následne Mestská polícia a podnikatelia a na samotný záver poslanci a Mestská polícia. Roly v úvodoch zápasov a odovzdávania cien sa bravúrne zhostila prvá dáma mesta Zvolen.

Z dobrej atmosféry, ktorá tu panovala neubralo ani to, že diváci, ktorí si tieto zápasy užívali občas aj nejaké to štipľavé slovo upustili.

Takže v podstate športom bolo otvorené klzisko a z tohto miesta chcem upriamiť pozornosť na podujatia, ktoré sa budú konať už v najbližších dňoch.

17.12.2016 bude od 10-tej recesistický hokejový zápas HKM Zvolen a rozprávkové bytosti a netreba zabúdať na to, že každý štvrtok od 17-tej do 18-tej je možné využiť kurzy krasokorčuľovania pre dospelých, ktoré organizuje ŠKK Zvolen.

Nech sa páči pár fotografií

Fotografie

Článok a fotografie: J. Števonka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: