• Ne. mar 26th, 2023

Ďurica krstil nové CD kapely The Toones drahou whisky

ByIMG_1979

sep 16, 2017
Adam Ďurica polieva nové CD kapely The Toones. Foto: ZV-podujatia

Keď kapela pracuje na svojom novom CD, je to ako zrod nového dieťaťa, ktoré si po narodený žiada pokrstiť a uviesť do života medzi svojich fanúšikov.

Jeden taký veľký krst CD kapely dozaista zvučného mena a to nielen vo Zvolene, ale aj v širokom okolí sa konal vo štvrtok 14.9.2017 v záhrade Meštianskeho domu podniku Jack’s Pub.

The Toones – tak sa tá trojica muzikantov Filip Argay (guitar, voc), Ján Čikro Rell (bass, voc), Andrej Penička (drums, voc) spoločne volá a ich nový počin dostal do vienka názov Bllesed by the Past a krstným otcom sa stal Adam Ďurica.

Tu, v nedávno otvorenej pešej zóne sa zišlo množstvo ľudí a to nielen z radu fanúšikov, ale aj tých, ktorí majú radi poriadnu muziku a veru v tento večer od 20-tej sa im z nej ušlo neúrekom. Skupina síce v úvode zahrala pár prevzatých skladieb od dnes už legendárnych kapiel, ale postupne ako čas pokročil, ba i všetkých prítomných dáždik pokropil sa z pódia ozývala už len ich vlastná tvorba a bolo to viac než fajnové.

Ako bolo v úvode napísané, CD uviedol do života Adam Ďurica, ktorého netreba zvlášť predstavovať. Kto by už nepoznal skladby ako Mandolína, Spolu a ďalšie známe i menej známe skladby a ako krstné médium bola použitá whisky Jack Daniel’s.

Oslavných viet bolo po akte veľa a zábava pokračovala až do nasledujúceho dňa.

Video

Nech sa páči pár fotografií.

Článok, foto a video: J. Števonka.