Krasokorčuliarky ŠKK Zvolen sa predstavili v Žiline

TS: Uplynulý víkend 9. - 10. decembra sa zišlo v Žiline 136 krasokorčuliarov z 25 klubov Slovenska. V 7. kole pretekov Slovenského pohára (SP) súťažilo 124 dievčat v 9 vekových kategóriách a 12 chlapcov v 4 kategóriách. Mimo SP pretekalo aj 14 hviezdičiek a 30 IK v 4 kategóriách.

36. ročníka Veľkej Ceny Žiliny, organizátorom ktorého bol Kraso klub Žilina, sa zúčastnili aj 3 krasokorčuliarky Športového krasokorčuliarskeho klubu mesta Zvolen (ŠKK). V kategórii 8 ročných nádejí (N8) sa svojimi voľnými jazdami predstavili Soňa Nemcová, ktorá s bodovým skóre 17,06 obsadila 13. miesto a Martina Vavrincová s 18,88 bodmi 10. miesto. V kategórii 11-ročných ml. žiačok súťažila Dominika Nociarová, ktorá za svoju voľnú jazdu dostala 25,48 bodov, ktoré jej stačili na 11. miesto. Dievčatá si opäť výrazne polepšili svoje osobné bodové maximá.

Všetky informácie o činnosti ŠKK mesta Zvolen nájdu záujemcovia na www.krasozvolen.sk. Informácie o činnosti nášho krasokorčuliarskeho zväzu (SKrZ), vrátane výsledkov zo súťaží, priebežného poradia Slovenského pohára a Pohára klubov (PK) na www.kraso.sk.

Na foto: Soňa Nemcová a Martina Vavrincová (z ľava). Autor foto: ZN

TS: Mária Zrubecová. Autor foto: ZN

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.