Reklamy

POZVÁNKA na 7.ročník Turnaja „Troch kráľov“ v malom futbale

Dňa 6. januára 2018 od 9-tej hodiny sa vo veľkej telocvični IX. ZŠ Zvolen – Západ na Námestí mládeže uskutoční už 7.ročník Turnaja „Troch kráľov“ v malom futbale o putovný pohár.

Základná časť sa odohrá v štyroch trojčlenných skupinách systémom každý s každým v trvaní 25 minút. Pre postup zo základných skupín rozhoduje v prípade rovnosti bodov rozdiel skóre, potom vyšší počet strelených gólov celkom, prípadne vzájomný zápas a v prípade absolútnej rovnosti žreb. Potom nasledujú zápasy o celkové poradie. Víťazi skupín postupujú priamo do štvrťfinále, mužstvá z 2.-3.miesta do osemfinále. pokračuje sa KO systémom. V zápasoch o umiestnenie v prípade nerozhodného výsledku nasledujú pokutové kopy. Každé družstvo má k dispozícii 3 kopy, v prípade, že sa nerozhodne o víťazovi nasleduje K.O. systém po jednom pokutovom kope. V celom turnaji sa tak celkovo odohrá 24 stretnutí. Bonbónikom bude o 17:35 hodine v rámci programu i vložený zápas reprezentácie Slovenska v malom futbale nad 40 rokov, dve mužstvá budú tvoriť hráči, ktorí úspešne reprezentovali Slovensko v Lige majstrov v Sloviskom Terme Čatež a premierovo by mal byť z tohto stretnutia a dvoch záverečných zápasov turnaja priamy televízny prenos. Finále je plánované na 18,05 hodinu.

O obľúbenosti turnaja svedčí i narastajúci počet účastníkov. Kým v prvom ročníku bojovala o pohár iba štvorica mužstiev, v druhom i treťom ročníku ich bolo už šesť a v nasledujúcom ročníku hrá už mužstiev osem, v tomto až dvanásť. Zmenil sa i herný systém zo zápasov každý s každým na skupinový systém a zápasy o konečné poradie.

Organizačný výbor pozýva všetkých priaznivcov malého futbalu na maratón kvalitných stretnutí. Víťazstvo z posledného ročníka „trojkráľoveho“ turnaja bude obhajovať mužstvo L-Trade.

Umiestnené mužstvá po skončení turnaja dostanú originálny diplom a pohár. Víťazné mužstvo získa do budúceho ročníka i putovný pohár Turnaja „Troch kráľov“.

Individuálne ocenenie „Cena FAIR PLAY“ venoval už tradične Ján Bosák.

Článok: Ing.Miloš Masarik

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.