Divadelná kvapka krvi v Divadle Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

TS: Občianske združenie KLUB PRIATEĽOV DJGT v spolupráci s Divadlom Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene a so Strediskom kultúrno-osvetových činností posádky Zvolen organizuje po prvý krát Divadelnú kvapku krvi, ktorá sa uskutoční v netradičných priestoroch na darovanie krvi, a to vo foyeri Divadla J. G. Tajovského vo Zvolene (Divadelná 3). Divadelná kvapka krvi je podujatie, vďaka ktorému môžu všetci priaznivci divadla ako aj široká verejnosť podporiť krásnu vec pre dobro ostatných. Darovanie krvi bude prebiehať dňa 26.3.2018 od 7:30. Týmto podujatím by sme chceli podporiť tak šľachetný a ničím nenahraditeľný čin každého jedného z nás, ktorý môže a je ochotný darovať svoju krv na pomoc iným, pretože krv je pre nás najvzácnejšou tekutinou a každý darca sa tak stáva pre niekoho anjelom strážnym.

V priebehu podujatia sa darcovia krvi budú môcť stretnúť a porozprávať aj s umelcami a zamestnancami DJGT. Odmenou pre darcov krvi bude okrem dobrého pocitu aj možnosť získať dve vstupenky za cenu jednej v mesiaci apríl na jedno z predstavení DJGT.

Tešíme sa na Vašu účasť ako aj podporu podujatia formou informovania priateľov, rodiny i známych rozposlaním tejto tlačovej správy ďalej.

Ďakujeme.

Ing. Silvia Bábelová predseda OZ KLUB PRIATEĽOV DJGT

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.