Zvolenským kadetkám sa počas víkendu nedarilo

Úvod basketbalového zápasu Zvolen a Sereď. Foto: IMG_1979

Uplynulý a zároveň posledný aprílový víkend 28. a 29.4.2018 v športovej hale na zvolenskom sídlisku západ odohrali hráčky BK Zvolen dva domáce basketbalové zápasy.

V oboch zápasoch bojovali družstvá kadetiek v skupine o konečné 1. - 6. miesto, v sobotu si to rozdali s BK Lokomotíva Sereď a na ďalší deň s BK AŠK Slávia Trnava A.

Ešte skôr, než si povieme viac, tak rovno píšem, že oba zápasy naše kadetky prehrali, ale zároveň treba dodať, že bojovnosť a snaha im rozhodne v zápasoch nechýbali.

V sobotu prišli Seredčanky, ktoré prešľapujú na 3. mieste a rozhodne iné ako víťazstvo si nechceli pripustiť. Samotný vývoj zápasu tomu aj nasvedčoval a po štvrtinách bol stav 14:31, 29:45, 33:68 a 44:87.

V nedeľu prišli A-čkové Trnavčanky a aj napriek tomu, že možno sa jednalo papierovo o ľahšieho súpera, tak zápas sa podla tohto nevyvíjal a po prvej polovici prehrávali naše 17:34.

Po prestávke sa postupne začala karta obracať a naše kadetky postupne znižovali náskok súperiek, ale už neostávalo veľa času a tak samotný zápas napokon skončil 46:52 v prospech Trnavčaniek.

Tak, či onak,nech sa páči pár fotografií prvého zápasu.

Článok a foto: IMG_1979

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: