Za jarného počasia zvíťazili Modrí nad Červenými

cerveni-modri-2016-spolocna

Spoločná fotografia Červení a Modrí. Foto: ZV-podujatia.

Spolu 13-tich parádnych gólov boli diváci svedkami v pondelok 26.12.2016 na tradičnom Štefanskom futbalovom zápolení Červení a Modrí.

Tento už 23. ročník sa opäť konal na ihrisku 6. ZŠ na sídlisku Zlatý potok a opäť za relatívne teplého počasia, nezvyklého na toto ročné obdobie.

Samotný zápas sa začal tradične výkopom a aj tentokrát po boku Vladimíra Manku stála dáma a to konkrétne primátorka mesta Zvolen Ing. Lenka Balkovičová a trojicu uzatváral Jozef Ježík.

Tento rok sa nespomínalo na žiadneho zosnulého za uplynulý rok, ale hralo sa bez prerušenia 2 krát po 40 minút a k tomu krátka bez-šatňová prestávka.

Od samotného úvodu mali najviac šancí Červení, ale zápas bol ako na hojdačke, raz dal gól jeden, následne dorovnal druhý. Rozhodlo sa až minútu pred záverom zápasu, kedy sa podarilo Modrým dať gól a napokon zvíťaziť v tomto dueli vysoko 6:7.

Na samotný záver a po vzájomnom podaní si rúk sa konalo žrebovanie tomboly o vecné ceny, ktorých tentokrát bolo viac ako 50 a hlavná cena bol veľkoplošný televízor, ktorý vyhral jeden mládežník.

Tak ako zvyčajne, aj tentokrát Vám prinášame pár fotografií a zároveň Vás týmto chcem pozvať na tradičný, už 61. ročník Silvestrovského futbalového zápolenia AC Štácia – FC Mesto, ktorý sa bude konať už najbližší štvrtok 31.12.2016 so začiatkom o 13-tej na ihrisku Technickej akadémie vo Zvolene.