• So. jan 28th, 2023

Príďte osláviť jubileum Dňa sídliska a dosýta sa zabaviť

ByIMG_1979

máj 31, 2018
Opäť príde Pacipacifik, ale tentokrát za vidna. Foto: IMG_1979

Každoročne citeľný progres, pozitívne ohlasy u ľudí, bohatý program od rána do večera a veľa, veľa ďalšieho…

Nie nebojte, nechcem odpoveď na nejakú otázku, ale vedzte, že bola reč o 9-tich predchádzajúcich ročníkoch Dňa sídliska, ktorý v druhú júnovú sobotu oslávi svoje jubileum.

Veru, tento rok bude už 10. ročník tohto celodenného podujatia určeného pre širokú verejnosť a od skorého doobedia až do neskorého večera si dozaista každý nájde to svoje.

Čo sa za ostatné roky nezmenilo a je zároveň obdivuhodné, je, že túto celú parádu dostanú všetci, čo sem v tento deň prídu, úplne zadarmo, len treba prísť a užívať si.

Samozrejme, bez organizátorov by to nebolo, a tak, hlavným je Občianska iniciatíva Zvolen Západ, Mesto Zvolen a samozrejme aj tunajšia škola ZŠ Námestie Mládeže. Partneri, ktorých logá vidíte na plagáte, zas pomôžu sponzorsky, či už finančne alebo materiálovo. A netreba zabúdať aj na bohatú tombolu.

Poďme sa pozrieť na program.

Nebudem tu rozpisovať interpretov a podobne, to si môžete pozrieť na plagáte, ale skúsim to dať do nejakého toho zrozumiteľnejšieho konceptu.

Doobedie má dve súbežné časti, a to v podstate športovú časť nielen v telocvični, ale aj vo dvore, a v rovnakom čase prebieha program aj na na hlavnom pódiu.

Okrem toho však treba brať v úvahu, že tretia zakomponovaná vec bude prebiehať v átriu školy (tvorivé dielne a podobne) a samozrejme aj samotná chodba školy poskytne program.

V rámci pridruženého programu treba upriamiť pozornosť na druhý ročník bežeckého podujatia, a to Beh sídliska Západ (nech nepremeškáte).

Hlavný program odštartuje od 16:00 a záver je o cca 22:00 a všetko sa to nesie v duchu hudobno-športovo-tanečnom.

Samozrejme od rána bude v okolí hlavného pódia veľa všakovakých atrakcií, stánkov a, samozrejme, bude sa predávať tombola a poobede prídu koníky a ďalšie veci.

Dúfam, že som vás nejako nedoplietol, ale tak či onak, neváhajte a rozhodne príďte, budeme vás očakávať a ponúkneme vám maximum.

Plagát Deň sídliska Zvolen Západ 2018 


Bežecké zápolenia 

beh-sidliska-zapad-plagat-2018

Článok a foto: IMG_1979