Na športovom korze hralo Človeče, nehnevaj sa 178 účastníkov

Certifikát ako dôkaz, že Zvolen je držiteľom rekordu v človeče. Foto: IMG_1979

Tretia júnová nedeľa priniesla v rámci podujatí nielen Zvolenčanom veľa športového vyžitia. Okrem zápasu Amerického futbalu sa od poobedia začal na námestí doslova sviatok športu.

17.6.2018 už od 13:30 začalo prvým zápolením Človeče, nehnevaj sa - Zvolen zahraj sa prvé podujatie v rámci tretieho tohtoročného nedeľného korza, ktoré ako už dobre tušíte, malo prívlastok športové a vyvrcholilo po 20-tej tvrdou rockovou muzikou.

Moderátorsky mal toto korzo pod palcom Martin Matuška.

Gro programu malo začať o 17-tej hodine, ale ako bolo spomenuté, po 13:30 odštartovalo na námestí spoločné hranie Človeče, nehnevaj sa o zápis do Slovenskej knihy rekordov v počte ľudí hrajúcich živé i stolné Človeče. Túto časť mal pod palcom Prístav nádeje a počas celého diania bola prítomná aj riaditeľka Marcela Václavková Konrádová.

O tom, či sa rekord podaril, respektíve čí sa prekonal rekord Kováčovej si môžete pozrieť na priloženom videu.

V tento podvečer naprieč celým námestím od Fan zóny až po hlavné pódium mali rozložené svoje prezentačné stánky kluby a športové oddiely (a ďalší), ktoré pôsobia nielen v meste Zvolen a tu mohli všetkým záujemcom prezentovať svoju takpovediac kuchyňu.

Pri fontáne si bolo možné všimnúť veľké nafukovacie šmýkačky, na ktoré mali deťúrence vstup zadarmo, ale museli sa preukázať kartou, na ktorej mali pečiatky, ktoré dostali pri jednotlivých stánkoch.

Hlavné pódium ponúklo toho doslova neúrekom, postupne sa vystriedali – Karate klub Uraken, Fáber dance school, Štefan Chlebo – Wanted a na záver zahrala a zaspievala kapela Nirvana revival band.

Za pripomenutie stojí rozhodne cvičenie 108 pozdravov slnku v rámci Medzinárodného dňa Jogy, OZ Slatinka (bezpečné turistické trasy a Cyklomobilita), Canisterapia a ešte opodiaľ si bolo možné skúsiť Ebajk (elektro bicykel).

Nech sa páči opäť pár fotografií

Článok, foto a video: IMG_1979

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: