Na Podborke predviedla TŠ Wanted parádnu záverečnú šou

Každá choreografia bola doslova výnimočná. Foto: IMG_1979

Štvrtok v Podborovianskom kulturáku bol v znamení excelentných tanečných choreografií, výbušnej hudby a v sála doslova praskala vo švíkoch.

Tanečná škola Wanted už po trinástykrát ukončila svoju sezónu a školský rok, počas ktorého sa lektori venovali deťom a mládeži v ich voľnom čase a rozvíjali ich nadanie. Toto všetko sa snažia zúročiť vo verejných tanečných vystúpeniach nielen pre rodičov v Lučenci a vo Zvolene.

V prvý letný deň 21.6.2018 sa v už spomínanom kultúrnom dome konala záverečná šou a počas hodiny vystúpilo vyše 130 tanečníkov a rozhodne sa bolo na čo pozerať.

V programe vystúpili so svojimi choreografiami nielen naši tanečníci, ale aj lučeneckí a to vo všetkých kategóriách, od prípravky až po doslova dospelákov.

V strednej časti programu si Štefan Chlebo na pódium pozval tých najlepších z jednotlivých vekových kategórií zo Zvolena a z Lučenca a tí si to tu pekne v sólo vystúpeniach navzájom rozdali a veru bola to veľká parádička. Mimochodom, boli to práve tí, ktorí vystupujú aj súťažne a nejeden si odniesol pekné umiestnenie a to nielen zo slovenských súťaží.

Tak ako býva zvykom, aj tentoraz prišlo na poďakovanie lektorom Eliške Lehotskej, Katke Tučekovej, Lucke Gálovej, Davidovi Kováčovi a samozrejme Štefanovi Chlebovi, ktorí sa venujú deťom a vytvárajú pre ne choreografie.

Na záver to nemohlo inak dopadnúť, ako obrovským potleskom a standing ovation a aj nejaké tie konfety bolo možné vidieť a veru bolo to od A po Z fantastické.

Nech sa páči pár fotografií a záverečné video.

Video – záver

Fotografie 

Článok, foto a video: IMG_1979

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: