• St. okt 4th, 2023

Na 11. ročník Country záhrady príde zahrať Kamelot

Autor IMG_1979

júl 22, 2018 ,
Willie Jones Band. Foto: IMG_1979.

V tretí augustový piatok 17.8.2018 opäť ožije priestor mestského parku Lanice nevšedným životom, nakoľko v tento deň (od 15:00) sa tu bude konať Zvolenčanmi dobre známe hudobné podujatie Country záhrada a tento rok to už bude jeJ 11. ročník.

Country záhrada sa počas svojej existencie konala na rôznych miestach, či to bola záhrada Lesníckeho a drevárskeho múzea, Parková galéria Ľudovíta Štúra alebo Kultúrny dom železničiarov (dažďová verzia).

Tento ročník ju budú môcť všetci opäť zažiť v mestskom parku Lanice a čo je ešte zaujímavejšie, v areáli bude aj indiánsky tábor.

Organizátori – v tomto prípade Zvolenské kultúrne centrum a mesto Zvolen opäť poriadne zalovili a pozvali na toto podujatie niekoľko kapiel, žánrovo ladiacich na Country a bluegrassovú strunu.

Hlavná hviezda a ťahák festivalu kapela Kamelot a ďalší interpreti, ktorí zahrajú sú Willie Jones Band, Country limit club, Prievan a naša zvolenská kapela Pacipacifik.

Okrem hudobných skupín sa predstaví v rámci sprievodného programu aj westernová skupina Túlaví vlci so svojim bohatým programom.

V areáli sa bude možné občerstviť nielen alko, ale aj nealko a bude tu aj čajovňa a nejaké tie grilované vecičky na jedenie.

V prípade nepriaznivého počasia sa koncert skupiny Kamelot bude konať v priestoroch DK Podborová o 21:00.

Na záver to najhlavnejšie a to, že na podujatie je vstup voľný a postupne budeme pridávať ďalšie informácie.

Článok a foto: IMG_1979