Vo Fit ‘n Reste vám dobijú energiu a nielen to

Foto: Fit ‘n Rest.

Obidvaja sme dlhoroční športovci a počas športovania na cyklochodníku sme sa stretávali s problémom, ako ľahko dostať do tela minerálne látky a vitamíny. Na korčuliach nás do obchodného centra nepustia a ostatné reštauračné zariadenia sú ťažko prístupné, prípadne mimo zóny športovísk. A preto vznikol nápad, otvoriť na cyklotrase stánok, ktorý prinesie spoľahlivú značku zdravých nápojov.

Už od malička sme boli vedení k tomu, aby sme vo voľnom čase brigádovali a učili sa hospodáriť s vlastnými finančnými prostriedkami. Rozhodli sme sa investovať do niečoho zmysluplného, čo nás posunie a zároveň budeme hrdí, že sme si všetko vybavili sami. Vedeli sme, že byrokracia nám vezme veľa síl, ale nevzdali sme sa. Pripravovali sme sa na maturitné skúšky a zároveň sme obiehali úrady a potrebné inštitúcie. Skúsenosť je neprenosná, a len ten, kto to sám zažil, vie, o čom píšem. Prvé kroky viedli na mestský úrad, kde sme museli získať povolenie na prenájom pozemku. Možno šťastie začiatočníkov, nám dopomohlo k tomu, že sme ho dostali. Ďalším krokom bolo získať reprezentatívny fresh bar, ktorý by bol nápaditý. Myslím, že sa nám to podarilo, o čom svedčia uznanlivé pohľady okoloidúcich. Dizajn fresh baru sme objavili až v Singapure. Vybavovanie všetkých náležitostí trvalo niekoľko mesiacov, ale my sme mali odhodlanie, preto nás nepoložili žiadne prekážky.

Každý nový deň premýšľame, ako vylepšiť naše služby a aktuálnu ponuku. S pozitívnou odozvou sa stretla akcia “Nočná jazda”, ktorú určite zopakujeme, ako aj párty grilovačka. Plánujeme ďalšie akcie, kde by sme chceli osloviť nielen športovcov, ale aj rodiny s deťmi. S našimi partnermi chystáme maratón, ako aj ďalšie pútavé akcie. Záleží nám na tom, aby sa ľudia hýbali, aby zmysluplne strávili svoj voľný čas a my budeme radi, že sme toho súčasťou. Vždy nás potešia slová zákazníkov, ktorí povedia: ” Chalani, dobrý nápad, nech sa vám darí.”

Zvolen nám praje a my sme vďační.

Článok a foto: Fit ‘n Rest

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: