• Ne. okt 1st, 2023

Na záverečnej show predviedli tanečníci TŠ Wanted neskutočné veci

Autor IMG_1979

jún 27, 2020
Na záver. Foto: IMG_1979

Štvrtkový podvečer 25.6.2020 patril v našom meste Zvolene niekoľkým podujatiam. Ale len na jednom boli k videniu vo viac ako hodinovom programe neskutočne veľa tanečníkov od 5 do 20 rokov, ktorí predviedli famózne tanečné choreografie.

Tak, ako rok minulý, aj tentokrát sa v tento už letný deň konala v sále DK Podborová záverečná šou a počas viac ako hodiny vystúpilo viac ako 100 tanečníkov a rozhodne sa bolo na čo pozerať.

Tanečná škola Wanted Štefana Chleba už po pätnásty raz ukončila svoju sezónu a školský rok, ale tentokrát to bolo o čosi symbolickejšie.

Na pódiu ako bolo už spomenuté 110 vytrvalých tanečníkov, ktorí prekonali náročnú prekážku tréningového procesu v domácich podmienkach. Nevzdali to a potvrdili, že tanec majú skutočne v srdci. Niektorí úplne po prvýkrát, iní už s väčším pocitom istoty ako úspešní reprezentanti, ktorí si na súťažnú sezónu musia počkať do jesene.

V programe vystúpili so svojimi choreografiami nielen naši tanečníci, ale aj lučeneckí a to vo všetkých kategóriách, od prípravky až po doslova dospelákov.

Štefan Chlebo si na pódium pozval aj tých najlepších z jednotlivých vekových kategórií zo Zvolena a z Lučenca a tí si to tu pekne v sólo vystúpeniach navzájom rozdali a veru bola to veľká parádička. Mimochodom, boli to práve tí, ktorí vystupujú aj súťažne a nejeden si už odniesol pekné umiestnenie a to nielen zo slovenských súťaží.

Samozrejme, ako za ostatné roky, aj teraz sa na pódiu Štefan Chlebo poďakoval lektorom, ktorí vedú jednotlivé zložky a to konkrétne Davidovi KováčoviAlici ŠtefanovičovejMiške Zelenákovej a Lucke Gálovej.

Tento večer to nebolo len o tanci a výbušnej hudbe, respektíve bolo ale bolo aj o efektoch, ktoré na veľmi kvalitnej úrovni zabezpečil vizualizáciu a ozvučenie tejto super akcie Vlado Tanečka s kolektívom.

Na záver to nemohlo inak dopadnúť ako obrovským potleskom a standing ovation a aj nejaké tie konfety bolo možné vidieť a veru bolo to od A po Z fantastické.

TŠ Wanted Štefana Chleba

Tanečnú školu Wanted založil Štefan Chlebo v roku 2006 vo Zvolene, o rok neskôr rozšíril pôsobisko o Lučenec a v roku 2010 otvoril svoju prevádzku aj v Žiari nad Hronom. Oficiálny názov Wanted, pod ktorým sa dnes prezentuje, získala tanečná škola už v roku 2010.

Fotogaléria: Záverečná show Wanted 2020 DK Podborová

Článok a foto: IMG_1979