• Ut. dec 6th, 2022

Vo Zvolene sa konali MMSR v naturálnej kulturistike a fitness

ByIMG_1979

júl 1, 2021

V poslednú júnovú sobotu 26.6.2021 sa konalo vo fresh bowling a bedminton hale vo zvolene prestížne športové podujatie a to Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky v naturálnej kulturistike a fitness s nomináciou na Svetový pohár v talianskej Perugii!

Samotné podujatie zorganizoval ICompete Natural Slovakia ktorý je členom najväčšej svetovej naturálnej aliancie ICN WORLDWIDE, združujúcej už 69 krajín sveta. a súťaž sa niesla pod záštitou pani primátorky Mesta Zvolen Lenky Balkovičovej, ktorá tu v úvode somtného podujatia bola prítomná.

Riaditeľom súťaže bol René Tomášek, hodnotenia súťažiacich sa zhostila 5-členná odborná porota a samotné podujatie moderoval Lukáš Pelc .

Súťaže sa zúčastnili nielen muži, ale aj ženy, ktorí pokúšali šťastie aj vo viacerých kategóriách naraz a na záver súťaže sa vyhodnocoval naj muž alebo žena danej kategórie, ale z rozdielnych váhových alebo výškových kritérií.

Počas viac ako 4 hodín sa bolo veru na čo pozerať a neraz mala porota náročnú úlohu.

Nebudem to viac už naťahovať, v prílohe si môžete pozrieť jednotlivé výsledky a bohatú fotografickú galériu top momentov tejto súťaže.

Fotogaléria: Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky v naturálnej kulturistike a fitness 2021

Článok a foto: IMG_1979