• Ne. okt 1st, 2023

Prvoligistky TJ Slávia TU Zvolen odštartovali sezónu na výbornú

Momenka zápasu. Foto: IMG_1979

V sobotné októbrové poobedie 16.10.2021 sa v športovej hale TJ Slávia TU Zvolen konal volejbalový dvojzápas kategórie 1. liga žien východ. 

Po 14-tej hodine sa tu začal dvojzápas v rámci už 2. kola a naše domáce hráčky TJ Slávia TU Zvolen privítali na svojej palubovke hráčky Školského klubu ELBA Prešov.

Pre naše hráčky bola toto prvá súťažná previerka zatiaľ čo ich súperky minulý týždeň v 1. kole zdolali v oboch zápasoch VK Iskra Hnúšťa.

V tomto reporte sa nebudem rozpisovať o priebehu jednotlivých zápasov ktoré dopadli 3:1 (22,16,-19,18) a 3:2 (21,-23,-14,13,9) nakoľko som sa viacej sústreďoval na fotenie, ale tak ako minulú sezónu, ktorá bola poznačená v podstate bežne neviditeľným nepriateľom (rozumej Covid 19) bol v našom klube badateľný progres a keď sa spätne človek pozrie, je tu vidieť kus dobre odvedenej práce u našich hráčok, ktoré si dovolím tvrdiť, že túto sezónu ešte potrápia nejedného súpera.

Zvolenské Slávistky si teda pripísali cenné body a priebežne sa držia na peknom mieste v tabuľke avšak treba brať v úvahu, že majú na svojom konte o dva zápasy menej.

Nech sa páči, aj dnes si môžete pozrieť aspoň zopár fotografií v priloženej fotogalérii.

Článok a foto: IMG_1979