• Ne. mar 26th, 2023

Rodnému Zvolenu chcem pomáhať z postu mestskej a krajskej poslankyne

Elena Kaliská. Foto: Zdroj TS

TS: Kto ma pozná, vie, že keď sa do niečoho pustím, urobím všetko, aby som dosiahla maximum. Platilo to vo vodnom slalome i pri štúdiu telesnej výchovy a športu na vysokej škole. A platí to aj pri mojej aktuálnej práci vedúcej propagácie a komunikácie s verejnosťou v najväčšom slovenskom športovom klube. Túto svoju vlastnosť by som rada pretavila aj do práce pre Zvolenčanov a všetkých ľudí žijúcich v našom kraji.

Svoje rozhodnutie oznamujem prostredníctvom tohto vyhlásenia. Veľké tlačovky nie sú môj štýl. Nemám rada prílišný rozruch, ako niekdajšia vrcholová športovkyňa viem, aké náročné je sústrediť sa potom na prácu, ktorú mám odviesť. Moje vyhlásenie smeruje k jedinému – aby Zvolenčania a obyvatelia nášho kraja vedeli, že to s prácou pre nich myslím úprimne a vážne.

Rozhodnutie uchádzať sa o post mestskej a krajskej poslankyne som prijala s pokorou. A s pokorou pôjdem aj priamo za Zvolenčanmi – v nasledujúcich týždňoch ma budú môcť stretnúť priamo v uliciach nášho mesta, kam ich prídem požiadať o podporu. Nehodlám pritom svoje meno spojiť so žiadnou politickou stranou. Chcem pracovať so Zvolenčanmi a za Zvolenčanov.

Nepatrím medzi ľudí, ktorí urobia takéto vážne rozhodnutie zo dňa na deň. Zrelo vo mne dlhšiu dobu. Veľmi sa teším, že ma v ňom podporilo množstvo mojich známych a priateľov, ktorým som sa so svojimi úvahami zdôverila. Mimoriadne si vážim, že je medzi nimi aj pani primátorka Lenka Balkovičová. Poznáme sa mnoho rokov, absolvovali sme spolu nejeden rozhovor o našom meste. Teším sa, že odteraz bude tých rozhovorov ešte viac. No najviac sa teším na rozhovory so Zvolenčanmi po jej boku.

TS: Elena Kaliská. Foto: zdroj TS