• Št. mar 30th, 2023

Kandidáti na poslancov ako aj primátorov predstavte sa Zvolenčanom

Foto: ilu

Už koncom októbra – konkrétne 29. októbra 2022. sa budú konať komunálne voľby, počas ktorých budú môcť voliči dať svoj hlas nielen primátorovi, ale aj poslancom MsZ, samozrejme, v rámci svojej mestskej časti.

Portál ZV-podujatia sa počas 12 ročnej existencie v podstate nejako veľmi neangažoval do politického diania, nehovoriac o volebných kampaniach a podobne.

Nechceme sa však držať bokom, chceme sprístupniť čo najväčšiemu počtu voličov a nielen im maximálne informácie o tom, či onom kandidátovi, čiže o Vás, ktorí ste sa rozhodli kandidovať a bolo Vám následne potom pridelené číslo nielen na poslanca, ale aj na primátora a budete sa tak uchádzať o hlasy a dôveru občanov.

A práve z tohto dôvodu Vám ponúkam Vašu vlastnú prezentáciu v podobe predstavenia sa voličom a to úplne nezištne, avšak….

Nakoľko som ochotný a ponúkam Vám túto pravdupovediac štedrú možnosť sa prezentovať potencionálnym voličom, chcem Vás z tohto miesta poprosiť, pokiaľ budete mať záujem, aby ste poslali podľa Vášho uváženia pár eur na číslo bankového účtu portálu ZV-podujatia.

(ak nepošlete tak nepošlete – avšak každé € pomôže redakcii)

Tieto financie poslúžia nielen na chod samotného portálu, ale pokiaľ budem vedieť, od koho prišli, do budúcna Vám môžem byť v určitých veciach viac nápomocný.

Vopred každému jednému sponzorovi ďakujem

  • IBAN: SK51 0200 0000 0011 5477 6754
  • Špecifický symbol 308
  • Poznámka – Voľby 2018 a (pokiaľ chcete vaše meno)

Pravidlá

Uverejnený bude len jeden článok na kandidáta or stranu (ostatné nad rámec), v ktorom bude buď fotografia alebo plagát + ilustračná fotka. Objem textu je na Vás, ale nebudú uverejnené informácie, ktoré budú útočiť na protikandidáta a podobne.

Ponuka je platná len do 1.10.2022

Ponúkam len čisto Vašu prezentáciu občanom a voličom zároveň.

Konkatovať ma môžete nielen na Facebooku ZV-podujatia ale môžete písať aj na zv-podujatia@live.com

PS: – zoznam kandidátov nájdete TU

Článok: IMG_1979