• Št. nov 30th, 2023

Dopravné obmedzenia a parkovanie počas nastávajúceho piatka a soboty

Autor IMG_1979

máj 24, 2023

TS: Už na tento piatok a sobotu mesto Zvolen pripravuje pre obyvateľov mesta a všetkých návštevníkov bohatý kultúrny program (nielen) na námestí pri príležitosti 780. výročia obnovenia mestských výsad. Zahrajú známe kapely, prebehne pokus o vytvorenie rekordu v počte ľudí vytvárajúcich živú reťaz pozdĺž mestských hradieb a mnohé ďalšie sprievodné podujatia. Pochopiteľne sa tak veľké podujatie nezaobíde bez dopravných obmedzení.

V piatok medzi 10:55 a 11:10 bude výrazne obmedzená doprava v centre mesta, neprejazdné ostanú ulice J. Jesenského, J. Jiskru, V. P. Tótha, Ľ. Kubániho, M. R. Stefánika, T. G. Masaryka a Dobronivská cesta. Do jedného pruhu bude zúžená doprava na Kozáčekovej ulici. Vodičov prosíme o trpezlivosť, v ideálnom prípade o vyhnutie sa prejazdu cez centrum mesta v spomínanom čase.

Od piatka, 12.00 do soboty, 23:00 bude úplne uzatvorená západná strana Námestia SNP v úseku medzi ulicami Študentská a Ľ. Štúra.

Dobrou správou je, že mesto umožní bezplatné parkovanie od piatka, 17:00, do soboty, 12:00 na nasledujúcich plochách: parkovisko pri zimnom štadióne, parkovisko v Jegorovových kasárňach, parkovisko pri Zvolenskom zámku a parkovisko pri Gymnáziu Ľ. Štúra.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na stretnutie na oslavách 780. výročia obnovenia mestských práv.

TS: PhDr. Martin Svatuška – hovorca – Mesto Zvolen

Pridaj komentár