• So. nov 26th, 2022

ZUŠ Zvolen

ByIMG_1979

jún 7, 2009 ,
zus-zvolen
Hranie na harmoniku potrebuje veľké sústredenie. Foto: Ján Števonka

5. Júna bol v kalendári piatok a ja sa každý v piatok v robote teším, kedy príde “fajront” a konečne si trocha oddýchnem, zrelaxujem pôjdem niekde von pofotiť niečo zaujímavé. Okolo 15 hodiny prechádzam cez Zvolenské námestie a vidím, že sa asi bude niečo konať, o čom ani neviem, respektíve ani na stránke mesta Zvolen sa o ničom nepísalo, tak som bol v pomykove a ponáhľal som sa domov.. Pobalil som si fotografické príslušenstvo a vyrazil na námestie, kde som už z diaľky počul hudbu.

Keď som dorazil na námestie tak práve začali vystupovať prví účinkujúci ako som zistil na pútači, tak sa jednalo o kultúrnu akciu ktorú akciu, ktorú  usporadúvala . Hneď som si v duchu pomyslel no paráda, v meste kultúrny program a na stránke mesta Zvolen ani zmienka, no čo už, nie je to ani prvý ani posledný raz od začiatku roka čo sa niečo podobné stalo a pomaly som si pripravil fotoaparát na fotenie.

Počas celého predstavenia robili dve dievčatá uvádzačky medzi jednotlivými vystúpeniami. Celkovo sa za tie 2 hodiny, čo predstavenie trvalo, obmenila plejáda účinkujúcich v rôznych hudobných, tanečných,speváckych a čo ja viem ešte v akých vystúpeniach.

Dojem z vystúpenia na mňa zanechal pozitívny nádych a môžem povedať, že bolo aj čo fotografovať, čo si v konečnom dôsledku môžete pozrieť v galérii fotografii na TOMTO mieste.

S pozdravom Ján.

Blog a foto : Ján Števonka. Jazyková korektúra : Lenka Hrobáriková.