• Ut. dec 5th, 2023

Aerobic show vo Zvolene

Autor IMG_1979

dec 5, 2010 , ,
kristina-jakubisova
Kristína Jakubisová inštruktorka Aerobic Show. Foto: Ján Števonka

Ústav telesnej výchovy a športu (UTVS) Technickej Univerzity vo Zvolene (TUZVO) v spolupráci so Slovenskou asociáciou univerzitného športu v rámci koncentrovaných dní športu pre študentov – Aerobic Show.

Pre tých, ktorí sa zúčastnili bol pripravený lákavý športovo – tanečný program pod vedením profesionálnej inštruktorky a na konci sa losovalo o zaujímavé ceny spomedzi zúčastnených.

Prezentáciu a dohľad nad týmto športovým podujatím mala Mgr. Karin Baisová.

Celkový program trval skoro 2 hodiny a z tohoto času sa venovala inštruktorka dievčatám pol druha hodiny. Ostatný čas bol venovaný udeľovaniu cien v tombole.

Aerobic a pekné dievčatá naokolo

Na štart tohto podujatia sa postavila čisto ženská zostava v počte cca 40, v drvivej väčšine mladších dievčat.  Ale samozrejme si prišli zacvičiť aj dámy v stredných rokoch, ktoré sa rozhodne nedali zahanbiť.

Inštruktorka tejto Aerobic dance Show bola Kristína Jakubisová, ktorá dala zabrať všetkým zúčastneným a veru nešetrila ich, a dostali pekne do tela.

V úvode sa venovala inštruktorka Dance Aerobiku a v závere sa venovala posilňovaniu problematických partií či už sa jednalo o bruško, zadoček a iných nemenovaných partií.

Video ukážka z Aerobic show

Podujatie, ktoré sa vydarilo

Na záver treba povedať, že podujatie splnilo očakávania a všetci zúčastnení si dobre zašportovali pri tomto aeróbnom cvičení.

Fotografie zo súťaže :


Blog a foto: Ján Števonka. Gramatická úprava : M. Š

Podobná téma