• Ne. okt 1st, 2023

Po tuhom boji postúpili Zvolenčania do semifinále

Autor IMG_1979

mar 6, 2012
hkm-zvolen-hk-poprad-juniori
Foto: Ján Števonka.

Nedeľné marcové popoludnie 4.3.2012 patrilo okrem iných akcií v meste Zvolen aj zápasu 5. kola štvrťfinále play-off Extraligy juniorov.

V tomto nesmierne dôležitom zápase sa proti sebe po piatykrát postavili HKM a.s. Zvolen a HK ŠKP Poprad a tých 560 fanúšikov, ktorí si našli čas a prišli na zápas boli spokojní s výkonom oboch tímov.

Po tomto vyhratom zápase zvolenských juniorov je jasné, že sa prebojovali do ďalších bojov a to do semifinále, v ktorom sa už 7.3.2012 so začiatkom o 14:00 hod. popasujú s klubom HC Nitra a.s.

Nakoľko som kvôli iným akciám nemohol prísť na celý duel, ale iba na záverečnú tretinu, tak je mi ťažko hodnotiť priebeh zápasu. Pozrite si aspoň pár fotografií a pár minút videa nielen zo zápasu, ale aj z ďakovnej klaňačky zvolenských juniorov divákom.

Fakty zápasu

Góly v zápase

  • 1:0 Andrej Urgas (Patrik Huňady, Martin Ďaloga), 1:1 Daniel Jochman (Patrik Wesselényi), 2:1 Patrik Huňady (Lubor Pokovič, Marek Pač), 3:1 Andrej Urgas (Martin Ďaloga), 4:1 Patrik Huňady (Slavomír Buda), 4:2 Marek Pitka (Patrik Huszárik), 5:Slavomír Buda (Patrik Huňady, Martin Ďaloga)
  • Rozhodcovia: Peter Jonák, Michal Orolín, Jozef Tvrdoň, Peter Macko (inštruktor), divákov: 560
Video zostrih – HKM a.s. Zvolen v bielom – doporučujem zapnúť tlačidlo HD na videu
Fotografie