Reklamy

Víly, drak i Superman – no jednoducho karneval

karneval-na-lade-zvolen

Foto: Ján Števonka.

Stretnutie s rozprávkovými bytosťami . Aj tak by sa dala nazvať vynikajúca akcia pod názvom "Karneval na ľade", ktorá sa uskutočnila 1.4.2012 na druhej ľadovej ploche zimného štadióna vo Zvolene. Podujatie vzniklo pod hlavičkou Športového krasokorčuliarskeho klubu mesta Zvolen a jeho hlavným cieľom bolo okrem príjemne stráveného dopoludnia rozlúčenie sa s úspešnou sezónou 2011/2012. Z hlavných členov tu popri viceprezidentovi Vladimírovi Vlčekovi bolo možné zazrieť trénerky tohto krasokorčuliarskeho klubu Janku Zrubecovú, Dušanu Lehockú ako aj Luciu Benedikovú, ktoré sa počas tejto akcie venovali deťom.

Deťúrence tu bolo možné vidieť vo všakovakých kostýmoch, ale rozhodne prevládali víly, nemohol chýbať Superman či lesné zvieratká, najväčšou atrakciou bol veľký drak.

Celá akcia trvala viac ako hodinu. Prítomní, ktorých bolo vyše šesťdesiat, odchádzali s dobrou náladou a s pocitom šťastia. Organizátori už teraz na leto pripravujú ďalšiu fantastickú akciu, nechceli však o nej prezradiť nič viac. Nechajme sa prekvapiť, čím nás potešia.

Pre vás, ktorí ste sa na tejto akcii zúčastnili, ale i pre vás, ktorí ste sa zúčastniť nemohli, prinášam pár fotografií.

Fotografie 

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.