Deň sídliska Zvolen Západ 2012 – 3. časť

Brušné tanečnice. Foto: Ján Števonka.

Brušné tanečnice. Foto: Ján Števonka.

Prvý článok z Dňa sídliska 2012 na sídlisku Západ bol venovaný dopoludňajším športovým aktivitám, či už ping pongu alebo street basketbalu. V druhom článku boli dostupné informácie z akcií na hlavnom pódiu. V tomto treťom článku spomenieme ostatné akcie, ktoré bolo možné vidieť na hlavnom pódiu a  trvali do neskorých nočných hodín. Ku koncu tohto týždňa sa na tomto portáli objavia nielen informácie, ale aj fotografie a videá z celej časti venovanej psom a ich aktivitám. Poďme teda na to a ešte niečo po každom prehratí videa doporučujem Refresh stránky a potom si puste znova dalšie. 

Skupina Back to the future, čo v preklade znamená Návrat do budúcnosti, hrala skladby od skupiny Paramore. Po tom, čo sa mikrofónu chytila speváčka, tvrdý hudobný štýl sa značne zjemnil a dostal  ladnejšie kontúry.

Video

Tanečná škola Janette Fáberovej predstavila svojich zverencov vo veľkom štýle a kvalita vystúpení bola na vysokej úrovni. Vystúpili nielen tí najmenší, ale aj seniori v podaní TS Elita. Počas 30 – tich minút ich tanečného bloku bolo možné vidieť toho neúrekom. Od skupinových vystúpení po spoločenské a Latino tance v pároch od najmenších po najstarších, ba aj brušné tance.

Video

Tanečná skupina Elita, ktorej choreografie pripravuje práve Janett Fáberová tancovala Country tance. Kvalita ich vystúpenia bola ako zvyčajne na vysokej úrovni a po klasických spoločenských tancoch, ktoré zvyčajne tancujú, bolo  ich vystúpenie veľkým prekvapením a osobne ich talent vyzdvihla Janett Fáberová.

Video

Po tanečnej zložke prišla hudobná v podaní  ZUŠ Sliač. Ich Komorný sláčikový orchester sa blysol v neskutočnom prevedení skladieb od skupiny ABBA a neskôr úžasným spôsobom zaspievala Terézia Králiková skladbu Teď královnou jsem já, z muzikálu Kleopatra.

Video

Tanečná škola Štefana Chleba Wanted si ako zvyčajne pripravila bohatý program a aj napriek tomu, že jej zverenci sa v tento deň už zúčastnili jednej akcie, na ich výkone to vôbec nebolo badať. Inak 28.6.2012 od 16:00 hod. ich bude možné vidieť na zvolenskom námestí, kde odtancujú svoje tohtoročné záverečné vystúpenie.

Video

Podľa jedného s členov skupiny Death Muffins vznikol ich názov tak, že došli nápady.

Video

Pod hlavičku MBR Label patrili vystúpenia , Stred crew (ZV), TK Element (BB), Lepšie časyVlastný prejav.

TK Element už funguje od roku 2003 a ich pôsobisko je v Banskej Bystrici.

Video

Stred crew (ZV) je skupina, ktorá má už 10 rokov a trénuje na sídlisku Podborová v sále Rockin’ at the Hall. Tancujú Breakin a ako povedal jeden z členov skupiny, ľudia to poznajú pod názvom Breakdance, čo je vlastne komerčný názov.

Video

Po nich už išla hudobná zložka MBR a prvá skupina bola Vlastný prejav (B.B).

Video

V samotnom závere vystúpila formácia Lepšie Časy

Video 

A je tu záver tretieho článku, v ktorom prinášame veľa videa a informácií o účinkujúcich.  Ak máte záujem o videá ako aj ostatné nepublikované tak môžete kontaktovať redakciu zv-podujatia@live.com

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.