Neskutočný koncert sliačskych zuškárov na zámku

zus-band-sliac

ZUŠ Band Sliač. Foto: ZV-podujatia

Avicii, Pieseň bosoriek, Uhorský tanec a veľa ďalšieho fantastického bolo možné počuť na slávnostnom hudobnom koncerte žiakov a pedagógov ZUŠ Sliač.

V rámci 12. ročníka Zámockej hudobnej jari sa v Kráľovskej sieni na zámku konal 24.4.2015 v poradí už predposledný 3. koncert, ktorý zanechal u divákov obrovský dojem.

Ten, kto sa aspoň sporadicky zúčastňuje alebo aspoň si pozrie nejaká to video z vystúpení ZUŠ Sliač vie, že práve hudobný oddiel je zárukou kvality a vždy dokáže niečím výnimočným prekvapiť.

Nebolo tomu inak ani teraz.

Ospevovať kvality sláčikového orchestra pod vedením Radka Ďurčíka alebo fantastický spevácky prejav Terézie Králikovej je úplne zbytočné to je vždy fantastické. Vždy na každom koncerte prídu s niečím čo prekvapí, nakoľko to tak trochu vyčnieva z radu.

Prekvapením tohto koncertu bol ZUŠ Band, pod vedením Iva Nováka a známe skladby okorenené saxofónom Mateja Nováka (aj napriek tomu, že bola cítiť nervozita), či už sa jednalo o Avicii – Wake me up, P. Bič Projekt – Thinkink about you, ktorý sólovo zaspievala Terézia Králiková a na záver neskutočná pecka od M. Ronson – Valerie.

Nuž, tak toto bol len tak v skratke vypichnutý program, ale vedzte, že aj ostatní, čo vystupovali v rámci programu boli fantastickí a už teraz sa neviem dočkať, kedy bude ďalší koncert.

ZUŠ Band – M. Ronson – Valerie

Článok, foto a video: Ján Števonka

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: